CİNSEL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Cinsel bağlama büyüsü, çapkın ve sürekli olarak aldatan eşlerin bu durumlarına son vermek için yapılabilen bağlama büyüsüdür.

Bazı erkeklerin ister istemez dışarıda gözü olur. Bayanlar ne yaparsa yapsın, eşlerinin ilgisi dışarıda kadınlarda olur. Bu durumda, çapkın kocaları durdurmak için erkeklik bağlama büyüsü yapılması yerinde olur. Bu şekilde, erkek dışarıya karşı cinsel arzuları içine girmez, başka kadınlardan zevk almamaya başlar. Yani gözü dışarıda olmaz, hayatındaki kadında olur. Cinsel bağlama büyüsünün tüm kadınlara karşı yapılmasında ise erkeğin cinsel performansı tüm kadınlara karşı sıfıra iner. Yatakta kendini gösteremez, içinde de göstermek gelmez. İktidarsızlık gibi psikolojik sorunları meydana çıkmaya başlar.

Bağlama Büyüleri çeşitlidir ve gerçek medyum yapmalıdır

Bağlama büyüleri büyüde ulaşılmak istenen niyete göre ayrılmaktadır. Bu ayrımı yapacak ve doğru büyüyü uygulayacak olan medyum kişidir. Dil bağlama büyüsü de yapılan bağlama büyülerinden biridir. Kaynana için, görümceler için, gelinler için yani dili uzun kimseler için büyü yapılabilir. Dil bağlama büyüsü nasıl çözülür bu konuda da yine gerçek bir hoca yardımcı olabilir. Yoksa büyü çözülecek diye kişiler boş yere bekler. Bağlama büyüsünün kişilerde belirtileri bulunmaktadır. Kafa karışıklığı, bunalma, depresyon, evham, kafa kurmalar, büyü yapılan amaca göre kişide değişiklikler, ayrıca, fiziksel olarak bazı ağrıların olması da büyülerin etkileri arasındadır. Bir de bağlama büyülerinde, büyünün gerek yapılmasında, gerekse bozulmasında etkili olması için bazı okunması gerekenlerin atlanmadan yapılması gerekmektedir.

Bağlama büyüsü için dua nasıl yapılır, nelerdir,bunların kesinlikle atlanmadan hocadan öğrenilmesi ve sayı ile zamana uygun yapılması lazımdır. Bağlama büyüsü için okunacak dua seçeneklerinin ihmal edilmeden yapılması çok önemlidir, yoksa amaca ulaşılamaz. Abdestsiz gezmek, zina yapmamak, pis yerlerde çok gezmemek, kişisel temizliğini ihmal etmek, büyülerin etkisini artırmaktadır. Kişilerin kendilerine yapılan büyülerden uzak durması için bunlara dikkat etmeleri lazımdır. Hafta bir kere sirkeli suyla duş almak, temizlenmek önemlidir. Medyum Burak Hoca gibi gerçek hocalardan alınacak vefklerin de koruma yönünden etkisi son derece yüksektir.

Bağlama Büyüsü konusunda Burak Hoca destek verdi

Eşimin benden uzaklaşması, başka kadınlara bakması beni çok mutsuz ediyordu. Bu nedenle, ben de bir çare aramaya başladım. İnternette acaba en iyi hoca kim diye araştırmaya başladım. Medyum Burak Hoca son derece olumlu yorumları almış bir isim, benim de ilgimi çekti.

Ben kendisini 05333718994 numaralı telefonundan aradım. Ayrıca medyumburak@gmail.com adresinden de iletişim kurulabilen bir isim. Beni çok sıcak olarak karşıladı telefonda, kendisinden gayet güzel şekilde uzaktan destek aldım. Siz de aynı şehirdeyseniz yüzyüze, başka bir şehirdeyseniz de uzaktan destek alabilirsiniz. Bana eşimle ilgili bağlama büyüsü yaptı, çok memnun kaldım. Kendisinden çok razıyım. Size de tavsiye ederim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 2226 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
28 Hayır

“CİNSEL BAĞLAMA BÜYÜSÜ” için 10 yorum var.

  1. Bu mesleğin en önemli ve en güvenilir temsilcileri kimdir diye araştırma yaparken sürekli olarak medyum Burak ismi ile karşılaştım. medyumBurak@gmail.com adresinden ona ulaştım ve tüm sorularıma hemen yanıt aldım.

  2. Oğlumun gelinimi aldattığını öğrenince şok olduk. Ben de gelinim bunu duymadan hemen medyum Burak ile iletişime geçtim ve ondan soğutma büyüsü istedim. Oğlumu bu sayede diğer kadınlardan soğutup gelinime aşık ettim.

  3. Manevi enerjiler ve manevi işlemler hakkında en güvendiğim kişilerden biri. Özellikle sahip olduğu referanslar çok fazla. Bu sebeple sevgilimin bana bağlanması için ondan bağlama büyüsü için yardım almak istedim ve yaptım.

  4. Halam sürekli olarak eniştemi kıskandığını ve onu kimseyle paylaşmak istemediğini söylerdi. Bende madem öyle diyerek onu medyum Burak’a götürdüm. Yaptığı bağlama büyüsü ile artık eniştemi kedisine sıkı sıkıya bağladı.

  5. Soğutma büyüsü ile oğlumun o kızdan uzaklaşmasını istedim. 05533718994 nolu telefondan medyum Burak ile iletişime geçtim. Kendisi kısa zaman içinde istediğim sonucu aldı. Şimdi oğlum o kızdan nefret ediyor.

  6. Eşimle arama son zamanlarda inanılmaz kötüydü. Aslında çok aşık bir çiftiz, meğer bizi çekemeyenler ayırma büyüsü yapmışlar. Burak Hoca ile çok şükür bunları aştık ve şu anda eski günlerimize döndük.

  7. İki dostun aslında bana fenalık yapan iki insanın ayrılması için, Burak Hoca dan ayırma büyüsü yardımı aldım. Çok şükür bu şer ikilisinden kurtuldum.

  8. Aşk büyüsü konusunda kızım ve şimdiki damadım için Burak Hoca dan yardım aldım. Kesinlikle başka hoca aramayın, kendisi süper.

  9. Medyumlar ile çalışmaya her zaman soğuk bakardım. Ancak medyum Burak ile tanışınca bu tereddütlerim yok oldu. Özellikle aşık etme büyüsü ile o kızı bana kolayca aşık etmesi ile beni çok mutlu etmişti.

  10. Kuzenim sürekli olarak sevgilisinin ona yeteri kadar ilgi göstermediğinden yakınırdı. Bende ona medyum Burak’ın bağlama celbi işlemlerinden bahsettim. Hemen medyumBurak@gmail.com adresinden ona ulaştık ve istediğimiz sonucu aldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir