Kendine aşık etme duası denenmiş

Karşılıksız aşka düşen biriydim ve herkes gibi ben de sevdiğim insanla beraber olmak istiyordum. Tabi ki onun da bana aşık olması gerekiyordu yoksa bu durum böyle sürüp gidiyordu. Yaptığım hiçbir şey onun bana olan hislerini çoğaltmadı veya değiştirmedi. Bana sadece arkadaş olarak yaklaşıyordu ve ben bu durumdan ötürü gerçek anlamda üzüntü duyuyordum. İnternette kendine aşık etme duası denenmiş diye bir yorum okudum. Sonra başka yorumlar da buldum ve medyum Burak ismini de ilk defa burada gördüm.
Medyumlara İnanmazdım
Başıma bu iş gelene kadar ben medyuma filan inanmazdım. Bu tip şeylerle de hiç işim olmazdı. Zaten dua ediyordum, başka bir dua ettiğimde gelecek miydi diye saçma sapan düşüncelere girmiştim. En sonunda çaresiz kaldığımı hissedince doğrudan medyum Burak beyin resmi telefonu 0553 371 89 94’ü aradım ve bir ihtimal bu duayı deneyip çözüm alabilir miyim diye merak ettim. Kendisi ile görüşürken bile hala içimde kuşkular vardı.
Kesinlikle Doğruymuş
Benim at gözlüğü ile baktığım dünyada dua ile her şey olabiliyormuş. Bugüne kadar ön yargılı yaklaşıyordum ama medyum Burak bey sayesinde anladım ki bu dualar işinin ehli kimseler tarafından uygulandığında kesinlikle işe yarıyor. O günden sonra karşılıksız aşkım sona erdi çünkü artık karşılık görmeye başladım ve onun da bana aşık olduğunu biliyorum. Bu deneyim umarım sizin de işinize yarar.

Bir önceki yazımız olan Kale haza firaku beyni ve beynek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 596 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir