Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Sabun büyüsü hakkında doğru bilgiyi ve bu konuda önemli desteği medyum Burak Hoca gibi özel ve gerçek insanlardan alabilirsiniz.

Sabun büyüsü nedir, Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Amaç büyü yapılan kişiyi zarara uğratmak, kişiye zarar vermek, kısmetini kapatmak, evli ise ya da ilişkisi varsa mutsuz etmek ve ayırmak amaçlarıyla yapılmak şeklinde yapılabilir.

İşlerinin kapanması, sağlığının bozulması, ruhsal durumunda sıkıntıların olması gibi nedenlerle de yapılabilir bu sabun büyüsü ritüelleri. Elbette aşk amaçlı sabun büyüsü ritüeli de bulunmaktadır. Bu sabun büyüsü nasıl yapılır. Bu büyü aşk niyetiyle yapıldığından, zarar verme niyetli yapılanlardan elbette farklı amaçla uygulanmaktadır. En doğrusu, kişinin hocaya niyetini sunması, medyum hocanın da buna uygun bir ritüel seçmesi ve yönlendirmesi şeklinde olmalıdır.

Sabun Büyüsü Hakkında Önemli Bilgiler

Kötü niyetle yapılan sabun büyüsü ve aşk için yani temiz kalple yapılan sabun büyüsü arasında, okunacaklar ve bazı uygulamalar bakımından farklar bulunmaktadır. Sabun büyüsü, adı üstünde sabun ile 41 adet iğne ile yapılmaktadır. Adı da 41 iğneli sabun büyüsü olarak da geçmektedir Peki 41 iğneli sabun büyüsü nasıl yapılır. Ne sabun, ne de iğneler önceden kullanılmamış olmalıdır. Sabun büyü yapılacak kişiyi temsil etmektedir. İğneler ise amaca ulaşmak için yapılacak işlemleri sembolize etmektedir. Büyünün çeşitli mertebeleri bulunmaktadır ve hoca bunları tek tek anlatmalıdır. Sabun büyüsü nasıl bozulur, bunu elbette medyum size destek vererek çözebilir, bu kişilerin kendi başlarına çözecekleri bir durum değildir.

Sabun büyüsü yapılan kişide ne tür belirtiler olacaktır. Kişide bir ağırlık hissi hasıl olmaktadır, uyumamama, uyusa da kabus görme, sıçrayarak uyanma hissi hasıl olur. Gözlerde bulanık görme, birden bire görme kaybı yaşanır. Halsizlik, bir tembellik hissi, kişinin neredeyse yerinden kalkmaya bile mecalinin olmaması hali söz konusu olur. İsyankar ve mutsuz olur, sıkça ağlama ya da duygusallaşma sürecine girer. Aşk amaçlı yapılan büyüde ise, kişi sürekli büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Onu aklından çıkaramaz. Bu belirtileri büyü süresinde etki göstermeye başlar.

Medyum Burak Hoca ile sabun büyüsü deneyimim

Genç bir erkek olarak, sevdiğim kızın bana gelmesi için bir medyumdan yardım almak gerektiğini anlamıştım. Ben her işini ince eleyip sık dokuyarak yapan bir insanım. Doğru kişiyi bulma adına, internette uzun uzun incelemeler yaptım. Sabun büyüsü yaptıranların yorumları nelermiş inceledim. Bu incelemelerin sonucunda, dikkatimi çeken Medyum Burak hoca nın memnun eden, gerçek bir medyum olmasıydı. Ben de kendisi ile iletişim kurdum. 0553 371 89 94 telefon numarası ile [email protected] mail adresinden de kendisiyle sizler de iletişim kurabilirsiniz.

Medyum Burak ile sabun büyüsü deneyimlerinden çok memnu kaldım, çünkü gerçek ve ne yaptığını bilen bir hocadan destek aldım.

Bir önceki yazımız olan Kilit Büyüsü başlıklı makalemizde kilit büyüsü, kilit büyüsü duası ve kilit büyüsü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 2297 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

9 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir