Sevdiğine kavuşma duası etkili

Uzaklık herkes için zor oluyor çünkü hasret duygusu kalbin dağlıyor insanın. Ben de sevdiğimden ailevi meseleler nedeni ile uzak kalmıştım. Tabi ki o da beni çok seviyordu ama imkanlar bir türlü elvermediğinden yan yana gelemiyorduk. Bu durum çok uzun sürmeye başlayınca nasıl bir araya geleceğimizi de düşündüm çünkü hasret çekmek hiç güzel değildir ve böyle giderse biz evlenemeyebilirdik. Hem belki duyguları da zamanla azalırdı k görüşmeyince ister istemez böyle şeyler de olabiliyor. Ben bir yazıda sevdiğine kavuşma duası etkili oluyor diye bir cümle gördüm. Duayı merak ettim. Yazan kişinin benim gibi bir sorununda medyum Burak beyden yardım aldığını gördüm ve ben de aynı şekilde hemen Burak beyi aradım.
Birbirimize kavuştuk çok mutluyuz
Artık biz de birbirimize kavuştuk ve ben bu konuda hakikaten çok şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü sevdiğim insanla aynı şehirdeyiz. İşler bir anda güzelleştir çünkü ben medyum Burak bey ile 0553 371 89 94 numarasını arayıp görüştüm ve size de bahsettiğim duanın da etkisiyle sevdiğime kavuştum
Her şey çok güzel
Artık her şey çok güzel. Bir arada olduğumuz için gerçekten de kendimi inanılmaz iyi hissediyorum. Hasret çekmeye son vermek ve sevdiğinizin yanı başınızda olmasın istemek yetmiyor bir şeyler yapmalısınız. Size önerim benim gibi Burak beyle görüşmeniz ve dua hakkında daha çok bilgi edinmenizdir.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 652 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir