SEVDİĞİNİN SENİ SEVMESİ İÇİN DUA

Sevdiğim ve beni sevmesini çok istediğim o özel insanın bana gelmesini çok ama çok istedim. Bunun için bilseniz ne dualar ettim, ne üzüntüler yaşadım. Ama aslında derdimin çaresi değerli insan medyum Burak Bey’de imiş. Kendisi son derece kaliteli, öngörüsü mükemmel, anlayışlı, medyum yetenekleri gelişmiş ve dini bilgileri de üst düzeyde bir insan. Bu kadar olumlu özellikleri sayıyorum çünkü hayatımın mutluluğunu bana verdi. Sizin de bu özel insandan faydalanmasını çok isterim. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan sizin de randevu almanızı isterim.
Sevdiğim Bana Dua İle Geldi:
Medyum Burak Bey en sıkıntılı zamanlarımda bir arkadaşım tarafından bana önerildi. Sevdiğim erkek ne yaptımsa yapayım benimle ilgilenmiyordu. Bu nedenle inanılmaz üzgündüm. Burak Bey’e sıkıntılarımı anlattım. Benimle bir psikolog edasıyla konuştu, adeta içimi okudu diyebilirim. Bundan başka, kendime güvenmemi salık vererek sevdiğinin seni sevmesi için dua veriyorum dedi. Bana tüm dua detaylarını, nasıl okumam gerektiğini anlattı. Ben de dediklerini harfiyen yaptım.
Sonucu Mükemmel Aldım:
Burak Bey’in önerilerini dinleyerek mükemmel şekilde sonuç aldım. Sevdiğim erkek kısa sürede benimle ilgilenmeye başladı. Onun da bana ilgisi oldu, çıkmaya başladık. Şu anda mükemmel giden bir ilişkim var ve bunu özel insan Burak Bey’e borçluyum. Harika bir insan ve gerçekten yol gösteren bir dost diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinin seni özlemesi için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 624 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir