SEVGİLİYİ KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA

Ne yaparsam yapayım benimle istediğim kadar ilgilenmeyen, sevgisinden kesinlikle emin olmadığım adam gün geldi bana romantik şekilde evlenme teklif etti. Bu mutluluğu sevgili insan medyum Burak’a borçluyum. Şu anda nişanlım olan beyle birkaç senelik ilişkimiz vardı. Ben onu çok seviyordum ve bunu sık sık dile getiriyordum. Ancak kendisini hiçbir zaman bana beni sevdiğini söylemiyordu. Aksine, soğuk, ben aramazsam aramayan bir insandı. Ben de acaba beni sevmiyormu diye endişelere kapılıyordum. Bu duruma çok üzülen bir arkadaşım, benim için Medyum Burak ile temasa geçti ve kendisinin 0 553 371 89 94 numaralı telefonunda randevu aldı.
Beni Dinledi ve Derdime Derman Oldu:
Medyum Burak sağduyuları son derece gelişmiş bir insan. Beni büyük bir saygıyla dinledi, o kadar ilgili bir insan ki beni canı gönülden dinlediğini anladım. Samimi ve gerçekten çözüm odaklı, kendini danışanın yerine koyan bir insan. Bu da beni çok mutlu etti. Derdimi anlattım ve çözünüm sevgiliyi kendine bağlamak için dua etmemde olduğunu anlattı.
Duam ile Sonuca Ulaştım:
Burak Bey’in bana verdiği duayı anlattığı şekilde yaptım. Gerçekten kendisinin bana yardımcı olacağına inanarak dediklerini yaptım, kısa sürede faydasını da gördüm. Gerçekten mükemmel bir sonuç aldım ve sevdiğim erkek birden bire romantik bir adama dönüştü. Bene ilgisini ve sevgisini her fırsatta gösterdi.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1308 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
21 Hayır

“SEVGİLİYİ KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA” için 1 yorum var.

  1. Aci cekiyorum oluyorum galiba ne olur yardimci olun Beni cok seven nisanlim bir gunde degisti Ben kendime sevgili buldum sende bul kendine dedi ve bir hafta oldu Beni aramiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca