DOMUZ YAĞI

Domuz yağı ritüeli kültürümüzde çok önemli yeri olan büyü çeşitlerindedir. Nasıl her toplumun kendisine ait büyü gelenekleri varsa, Anadolu kültürünün en yaygın büyü ritüellerinden birini de domuz yağı büyüsü oluşturmaktadır. Kapı eşiklerinde, ev eşyalarının üzerinde domuz yağı izleri görülebilir. Bu şekilde bir ibare bulunması asla iyiye delalet olmaz. Hemen bu büyünün bozulması için gerekli işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu konuda büyü bozma noktasında, en önemli isimlerden biri Medyum Burak Hoca size yardımcı olacaktır. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan, kendisinden randevu alabilirsiniz.
Domuz Yağı Yapılması ve Bozulması
Seven iki insanı ayırmak, kişilerin kısmetini kapatmak, onlara fenalık vermek için bu büyü yapılabilir. Domuz yağı kara büyü çeşitlerinden biridir. Medyum Burak Hoca ile domuz yağı nasıl yapılır öğrenebilir, bu büyüden kurtulmak için kendisinden destek alabilirsiniz. İlerlerse bu büyü, kişilerin evliliklerini yıkar. ilişkileri alt üst olur. Bireysel olarak yapılırsa hastalanma, kısmetin kapanması, kişinin hayata küsmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Bunların bir an önce bertaraf edilmesi lazımdır.
Domuz Yağı Etkisinden Kurtulmak Gerekir
Domuz yağı izi bulanlar, aslında kendisinde nedensiz yere bir fenalık hisseden herkes Medyum Burak Hoca ile iletişime geçebilir. Domuz yağı nedir kendisinden doğru şekilde öğrenebilir ve size yardımcı olması için hemen desteğini alabilirsiniz. İyilik, doğruluk için hoca sizinle olacak ve kendisinden memnun kalacaksınız.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 444 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir