Fotografla Baglama DuasıBismillahirrahmanirrahim
77 kere
Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren Vallahi Alim-i bizatis sudür.

okuyup fotografa üflüyorsunuz.hıç bır seyı olmayan kardeşlerım sadece o kışıye konsantre olarakta okuyabılırsınız.

daha sonra nıyetınızı karsımdakı fotografı bulunan kışının bana ruhen baglansın benı hıç terketmesın gıbı yada ıstedıgınız gıbı nıyet edıyorsunuz.

sonra 36 kere şemhüreş ismını zikredıyorsunuz. perşembeyı cumaya baglayan gece yada hayırlı herhangı bır saatte yapabılırsınız.bır kere yapılyor. ama sız sonuç alana kadar yapabılırsınız.

 11 Yorum Yapılmış

 • Kemall dedi ki:

  Burak bey bu konuda bağlama yaptı işlemim oldu Alllah razı olsun

 • selo22 dedi ki:

  bu kadar enkili bir dua olacağını asla tahmin edermezdim allha bu dua yı buraya yazandan razı olsun mutaka okuyun

 • İZMİR ALİCAN dedi ki:

  BURAK HOCAM MAİLİNİZ BU MU BENİDME SORUNLARIM VAR DA MAİL Mİ ATACAĞIM ARASAM OLURMU LÜTFEN BANA YAZIN BEN ALİCAN İZMİRDEN MAİL ATIYORUM medyumburak@gmail.com

  • İsimsizz.. dedi ki:

   Slm alican bende burak beyi googleden buldum. Yaptırdım Tavsiye ediyorum kesinlikle. 05533718994 numarası whapsatap daha hızlıdır, hemen cevap veriyor burak hoca..

 • Sevda dedi ki:

  Merhaba Burak hocam sevdiğim çocuk benden nedensiz yere ayrıldı onu çok özlüyorum fakat elimden birşey gelmiyor onunla evlenmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

 • Isim yok dedi ki:

  By duayi gece yapilacek diye yazilmis, acaba en igi saat, saat kacta? Benim esim yabanci, yinede etki Eder mi?

 • Betul dedi ki:

  Eşim beni terk etti boşanmak istiyor ne yapabilirim

 • Eda-ank dedi ki:

  Selam, ben Ankara’dan eda. 28 yaşımdayım. Sevgilimle aram uzun zamandır bozuk olduğu için aramızdaki sıcaklığın artması ve soğukluğun kalkmasını bana tekrar yakın davranması istiyordum. Bu konuyla alakalı birçok medyum hocayla görüştüm. Bir kez dolandırıldım parayı alır almaz kayboldu telefonlarıma çıkmadı. Diğerlerinin yaptıkları garantili dedikleri işler de olmadı ümitlerim boşa çıktı hepsinde. Son çarem burak beydi. Keşke bu diğer ümit tacircilerine paramı kaptırmadan burak beyle görüşebilmiş olsaydım. Kendisi bana göre Dünya’nın en dürüst ve güvenilir medyumu. Araştırmalarımda zaten şunu da gördüm kimseyi boş yere vaatler verip kesin demiyor. Hatta bir yerde müşterilerden birinin önce para yatırıp ertesi gün ben istemiyorum vazgeçtim demesiyle parasını geri göndermiş. Burak hocanın parayla pulla işi yok. İllaki her medyumun hocanın el emeğinin bir karşılığı var ama öyle yüksek afakî rakamlar vermiyor. Neyse konuya döneyim. Burak hocam vefk gönderdi kargo yoluyla. Başarılı da olduk çok şükür. Artık yine üzerime düşer hale geldi, beni eskisi gibi arayıp soruyor, sevgisini, aşkını belli ediyor fazlasıyla hissettiriyor. Beni hiç yalnız bırakmadınız hocam, hep destek oldunuz, Allah sizden razı olsun. Çok teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arama

Son Yorumlar


Sayfalar


 1. Sorununuzu Yazınız

Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım ve Kodlama: Seyhan Yüksel 2014