Kaşık ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

KAŞIK BÜYÜSÜ genellikle gönül işlerinde tatbik edilen bir tılsımda ya da her türlü istek ve dilek için okunup yapılabilmektedir.Bu büyü yapılmadan önce bazı malzemelere ihtiyaç vardır.Kullanılacak olan malzemeler bir adet mandal veya tahta kaşık , eskiler bu büyüyü yaparken tahta kaşık kullanırlarmış.Ama demir kaşıkla da büyü yapılabilir.Bir adet büyük temiz beyaz bez parçası ya da kağıt veya peçete kullanılmaktadır.Eski insanlar genelde bu büyü için büyük bir bez parçası kullanıyorlardı.Ayrıca kullanılacak malzemelerden biri de kullanacağımız kaşık dolusu toz şeker ve bir adet kesme şekerdir.Malzemeler hazır olduktan sonra adım adım büyüyü yapma işlemine geçebilirsiniz.
İlk başta KAŞIK BÜYÜSÜ yapılmaya başlanırken tüm malzemeleri bir araya toplayarak üzerlerine tam yirmi bir kez ya kaşık ya kaşık diye söylenir.Burada önemli olan tüm malzemeleri bir arada tutarak tılsımlı sözleri söylemektir.Söylenen bu sözler her ne kadar nesnelere söylenmiş olsa da asıl amaç bu nesnelerin ruhuna maneviyatına söylemiş olmaktasınız.Daha sonraki evrede toz şekeri ve kesme şekeri bezin içerisine yerleştiriyoruz.Tabi bu işlemi yapmadan önce de beyaz beze söylemeniz gereken tılsımlı sözleri söylemelisiniz.
Asıl bu işlemi yaptıktan sonra yaptıktan sonra KAŞIK BÜYÜSÜ için önemli olan kısmına geçmektesiniz.En son kısımda bezin içine koyduğunuz şekeri tılsımlı sözler ile küp şeker yok oluncaya kadar ezmelisiniz.Bu işlemi yaparak tılsımı kapatmış oluyorsunuz.Ama işlemleri atlamamalısınız.Atladığınız işlemler büyünün hükümsüz kalmasına sebep olabilir.

Bir önceki yazımız olan Sevgilimin Bana Aşık Olup Gitmemesi için Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1162 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
14 Hayır

“Kaşık ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 3 yorum var.

  1. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

  2. Gercegi biliyordum yalan yemin helede mezarda yatan bir insan üstüne yemin tovbe et dedim kemiklerini sizlatyi babasini hic tanimadim ama saygin bir insanmis namazinsa niyazinda mezara gömdüler burada bi müesser diye hocaya gittik büyü için cevresi kötü adamlar dolu soğusun diye cevresinsen alkollik cevreden uzaklascak dedi Birtane saksiya gom dedi birtane suya koy on gun icsin dedi Birtanede ustunde tasi dedi ben ustumde tasiyamadim Cunku serseri Uzerimde gordu farkli dusundu bende sudyen muskasi dedim cikarttim Esime hicbirsey fayda etmiyordu iki kez yapti muesser hanim ben ona para yolladim borc buldum iki kez bi işe yaramadı sonkez tavsiye uzrne Burak beyle rtibata gectk duzelmesı icin balgama vekfı yaptık Daha birkere cuma namazi kildigini bilmezdim Bayram namazi kilar sadece şimdi gidiyor İckici Ramazan ayi gelsin iple cekerim ozaman icmiyor bir ay boyunca Ama ramazan bitti bayramda basliyordu şimdi hiç içmiyor Bir kadinin caresizligi nasil bilirmisiniz? Cokuzulmustum ama simdi düzeldi cok sükür bu hoca bıze iyi geldi. Sonuçtan memnuın olursan sitemize sorununu yazıp çözümünü yaz demiştiniz herkeze gönülden tavsiye ediyorum. Burak beyle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir