Birini kendine aşık etmek için dua

Mutlu bir beraberlik arzusu herkesin istediği bir durumdur. Karşılık görmeyen sevgilerde insan kendisini yapayalnız ve mutsuz hissediyor. Ben de liseden beridir sevdiğim kişiyi sürekli hayal edip, bir gün beni sevmesi umuduyla yaşıyordum ama yıllar geçtikçe bu durum bende sinir bozukluğuna ve acıya yol açtı. Annem bu halime çok üzülüyordu ve beni acı çekerken gördükçe kahroluyordu. Bir arkadaşı ona bir sorununda yardımcı olan medyum Burak beyin telefonunu vermiş ve konuşmamızı önermiş. Annemin ısrar etmesi sonucunda kabul ettim.

Derdim Sona Erdi

Komşumuz olmasaydı belki de ben hala karşılıksız aşk yüzünden yatak döşek yatıyor olacaktım. Onun sayesinde medyum Burak ile görüşüp birini kendine aşık etmek için dua konusunda yardım aldık. İki hafta geçmeden sevdiğim kişinin beni fak ettiğini ve bakmaya başladığını gördüm. Sonradan da zaten bana olan duygularını itiraf etti ki hakikaten kulaklarıma inanamadım. Gerçekten de dua ve medyum Burak sayesinde sevdiğim insanla hayatım birleşmişti ve ben çok mutluydum.

Sıkıntılarınızı Çözebilirsiniz

Tüm derdim sona ermişti ki açıkçası benim gibi olanlar varsa onların derdi de sona ersin diye dua ediyorum. Siz en iyisi medyum Burak beyin 0553 371 89 94 numaralı resmi telefonunu rayın ve sıkıntılarınızı çözmek için çok beklemeyin. Hayat güzel, bir an önce görüşerek sorunlarınızı ortadan kaldırın ki siz de rahata kavuşup mutlu olun.

Bir önceki yazımız olan Birini kendine aşık etme duası denenmiş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 796 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

“Birini kendine aşık etmek için dua” için 1 yorum var.

  1. Bugün hocamızla telefonda konuştum. Beni hiç usanmadan, bıkmadan tam 40 dakika boyunca dinledi. Evlenme vefki hakkında bazı sorunlarım ve korkularım vardı. Şimdi hocamız çalışma yaptı. Maddi durumum kısıtlı olduğu için ödemenin de yarısını yaptım yarısını da sonra yapacağım. Anlayışınız için, yardımınız için çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir