Evlilik Muskası

Evlilik muskası bekâr olan evlenmemiş kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Muskanın amacı evlenmek için attığı adımlardan netice alamamış, yaşı geçmiş, önüne her defasında engeller çıkmış evlenmemiş kişilerin tercih ettiği bir çalışmadır. Evlilik muskası farklı şekillerde yapılmaktadır. Ancak her medyum bu muskayı yapamaz. İşinin ehli bir medyumun muskayı hazırlaması gerekmektedir. Bu konuda Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0 553 371 8994 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
Neden Yapılır?
Evlilik bir kader işidir. Bu nedenle kader etki edilmesi mümkün değildir. Ancak üzerimizde olan kötü amaçlı muskalar, büyüler gibi olumsuzlukların bozulması, yaşamımıza önceki gibi devam edebilmek için evlilik muskası yapılabilir. Evlilik muskası neden yapılır, çiftlerin bir an önce evlenmeye karar vermesi, mutlu bir yuva kurabilmeleri için yapılır. İlişkinin başında evlilik gündeme gelmez. Ancak şartlar uygun olduğunda, ilişki olgunlaştığında evlilik kararı alınmalıdır. Ancak bazı çiftlerde evlilik kararının alınmasında bazı engeller ortaya çıkabilir. Bunları aşabilmek için ehil biri çalışma yapabilir.
Nedir?
Bazı kişiler evlilik muskası nedir, bunu merak edebilirler. Evlilik muskası yapıldığında işler yoluna gitmesi zaman çiftlere yardımcı olur. Sevdiğiniz kişi, nişanlınız sizden uzaklaşmaya başladıysa, evlilik kararı almada zorlanıyorsa negatif etkilerin etkisinde kalıyor olabilir. Bir ilişki evliliğe giderken bu şekilde travmalar yaşanırsa mutlaka destek alınmalı. Bu sayede sorunun üstesinden kolayca gelinebilir.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 910 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir