En tesirli dilek duası

Sözlerime başlarken herkesin dileklerinin kabul olmasını candan şekilde diliyorum. Ben genç bir bayanım ve memur olarak görev yapıyorum. Hayatta şansım pek yaver gitmedi ama işimi elime aldığım için mutluyum diyebilirim. Ancak onun dışında ne istediysem olmadı. Bir aksilikler silsilesi yaşadım ama hiç bitmedi. Sürekli olarak ne dilediysem terci olmaya başlayınca ben de acaba dedim bu işin başka bir yolu olabilir mi? Netice itibariyle oldukça inançlı biri olduğumdan bu konuların da yabancısı değildim. İnternette en tesirli dilek duası ile alakalı yazılmış yorumları buldum ve hemen hepsini su gizi ezberledim. Tabi ki bu dualarla birlikte hep medyum Burak ismi de geçiyordu.

Tüm dileklerim gerçekleşiyor

Medyum Burak bu tesirli dualar için en doğru insan olarak anlatılıyordu ve ben de kendisiyle görüşerek bu tercih, yapmak istedim. En büyük dileğimden başlayarak hepsinin kendisi sayesinde gerçek olmaya başladığını söyleyebilirim. Hakikaten de hayatımda çok ciddi değişiklikler oldu ve ben bu durumdan aşırı memnunum. Sizin de aynı mutluluğu yaşamanızı isterim.

Arayanların dilekleri gerçek oluyor

Kendisi ile görüşenlerin dilekleri bir bir gerçek oluyor ki buna ben şahidim. Eğer siz de 0553 371 89 94’te kendisini ararsanız tüm dileklerinizin gerçek olması söz konusu olabilir. Benim gibi pek çok kişi medyum Burak bey ile görüşüp hayatını daha mutlu bir hale getirdiği için bence siz de bu yorumları dikkate alın derim.

Bir önceki yazımız olan En tesirli denenmiş dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 344 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir