Gerçek Büyüler

Büyü âlemi oldukça kapsamlı, derin ve hassas bir kavramdır ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. İnanan kadar inanmayanlar da çok dolayısıyla biz burada inanan ve merak eden bu konulara ilgi duyanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Konumuz gerçek büyüler ve biz öncelikle beyaz ve kara büyüler olarak büyü çeşitlerini iki kategoriye ayırarak başlamak istiyoruz.
Gerçek büyüler nedir?
Herkesin büyü yaptırma nedeni farklıdır. Kimisi sevdiğine kavuşmak için, kimisi zengin olmak için, bazıları kocasını eve döndürmek için, bazısı kısmet açtırmak için bazıları da ara bozmak ya da büyü bozdurmak için gerçek büyüler nedir bunun araştırmasını yapmaya başlarlar. Kara büyüler anlaşıldığı gibi kötüdür yani genellikle zarar vermek maksadıyla yaptırılır. Birinin sağlığını bozmak, birilerinin ilişkisi bitirmek ya da ara bozmak amacıyla yapılan kötülük büyülerinin tahribatı çok yüksektir ve kişiye maddi manevi büyük zararlar verir. Beyaz büyülerde de ise tam tersi kısmeti kapalı olanlar bu büyüler ile kısmetlerini açıp evlenebilirken aynı zamanda kendilerini koruma altına da alabilirler. Biraz önce de belirttiğimiz gibi her büyünün yapımı ve amacı farklıdır amacınız ya da maksadınız ne ise ona göre medyum Burak’a danışabilir kendisinden size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.
Gerçek büyüler nereden ulaşabilirim?
Büyüler hakkında çok şey merak ediyor olmanız çok doğal zira böylesine hassasiyet gerektiren ciddi bir konuda kesinlikle uzman biriyle iletişim kurmanız önemli gerçek büyüler nereden ulaşabilirim, nasıl öğrenebilirim veya kimden yardım alabilirim diye düşünenler 0553 371 89 94’ü arayabilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 930 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir