Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü birden fazla amaçla yapılabilen ve hem iyi niyet, hem kötü niyet içerebilen medyumların yaptığı bir ritüeldir.

Bağlama büyüsü noktasında, bir niyet, kişilerin eşine, sevgilisine bağlanması sağlamaktır. İlk olarak, bir kişinin kısmetini bağlamak, belki işlerini sekteye uğratmak, ekonomik anlamda zorlamak için yapılabilir. Evlilik kısmeti, cinsel yaşamı bağlamak gibi niyetlerle de bu büyü yapılabilir. Bağlama büyüsünde bir diğer niyet ise çiftlerin birbirinde kuvvetli bağlarla bağlanmasıdır. Özellikle ilişkiyi bitirmeye niyetlenen yani soğuyan, uzaktan bir tarafın diğer tarafa tekrar bağlanması için de etkili olarak kullanılan bir ritüeldir.

Bağlama Büyüsü Genel Bilgiler

Bağlama büyüsü nasıl yapılır. Birçok bağlama türü olduğunu belirtmek gerekir. Mum ile yapılan büyüler, papaz büyüsü, kabala büyüsü, uyku büyüsü ve birçok büyü türlerinde bağlama büyüsü niyetleri bulunmaktadır. Bunu danışanın beklentilerine göre ve elindeki verilere göre ayıracak ve büyü seçimi yapacak kişi medyum olmalıdır. Bağlama büyülerinde etkili olması noktasında, büyü yapılacak kişinin tırnak, saç, derisinden bir parça gibi uzuvlarından bir örnek ya da defteri, el yazısı, fotoğrafı gibi kendine ait bir eşyasından örnek alınabilir. Bu şekilde yapıldığından, büyüler etkili olur. Ayrıca, bu duaların okunması gerekenleri ve yapılması gereken ritüelleri bulunmaktadır.

Bağlama büyüsü belirtileri olarak, büyü yapılan kişide normal huylarının ve yaşam akışının üzerinde bir farklılık söz konusu olmaktadır. Sinirli ve huzursuz bir hale bürünür. Bundan başka, uykusuzluk ve uyku düzenin bozulması normalden anormale dönüşür. Üzerinde bir ton ağırlık varmış gibi hissederler ve halsizlik, elini kolunu kaldıramama da görülen etkiler arasındadır. Depresyon, bunalma, memnuniyetsizlik de belirtiler arasındadır. Bu ve benzeri durumların yaşanması söz konusu olabilir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda, gerçek medyumlardan kesinlikle yardım alınması çok önemlidir. Kulak dolma yöntemlerle kişinin kendi başına ya da gerçek olmayan hocalardan medet umması asla doğru değildir. Büyü bozma konusunda özel ritüeller ve okunması gerekenler bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü İçin Medyum Burak bana yardımcı oldu

Ben eşini çok seven ve her zaman onu düşünen, ona çok düşkün bir kadındım. Ancak, son zamanlarda eşim benden gerçekten çok uzaklaşmaya başlamıştı. Ne olduğuna, neden olduğuna anlam veremiyordum. Bir başkası olduğundan şüphelenmekteydim. Ancak ondan ayrılmak da asla istemiyordum.

Bir arkadaşım daha önce medyum Burak Hoca dan destek almıştı büyü konusunda. Bana ısrarla kendisinden yardım almamı önerdir. Medyum Burak, 0553 371 89 94 numaralı telefonu ile ve [email protected] adresi ile iletişim kuran bir isim. Siz de kendisinde bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bana bağlama büyüsü konusunda kendisi yardımcı oldu. Neler yapmam gerektiğini de tek tek anlattı. Siz de kendisinde destek alabilirsiniz gerçekten yardımcı olacak, gerçek medyum, doğru bir insan.