Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü birden fazla amaçla yapılabilen ve hem iyi niyet, hem kötü niyet içerebilen medyumların yaptığı bir ritüeldir.

Bağlama büyüsü noktasında, bir niyet, kişilerin eşine, sevgilisine bağlanması sağlamaktır. İlk olarak, bir kişinin kısmetini bağlamak, belki işlerini sekteye uğratmak, ekonomik anlamda zorlamak için yapılabilir. Evlilik kısmeti, cinsel yaşamı bağlamak gibi niyetlerle de bu büyü yapılabilir. Bağlama büyüsünde bir diğer niyet ise çiftlerin birbirinde kuvvetli bağlarla bağlanmasıdır. Özellikle ilişkiyi bitirmeye niyetlenen yani soğuyan, uzaktan bir tarafın diğer tarafa tekrar bağlanması için de etkili olarak kullanılan bir ritüeldir.

Bağlama Büyüsü Genel Bilgiler

Bağlama büyüsü nasıl yapılır. Birçok bağlama türü olduğunu belirtmek gerekir. Mum ile yapılan büyüler, papaz büyüsü, kabala büyüsü, uyku büyüsü ve birçok büyü türlerinde bağlama büyüsü niyetleri bulunmaktadır. Bunu danışanın beklentilerine göre ve elindeki verilere göre ayıracak ve büyü seçimi yapacak kişi medyum olmalıdır. Bağlama büyülerinde etkili olması noktasında, büyü yapılacak kişinin tırnak, saç, derisinden bir parça gibi uzuvlarından bir örnek ya da defteri, el yazısı, fotoğrafı gibi kendine ait bir eşyasından örnek alınabilir. Bu şekilde yapıldığından, büyüler etkili olur. Ayrıca, bu duaların okunması gerekenleri ve yapılması gereken ritüelleri bulunmaktadır.

Bağlama büyüsü belirtileri olarak, büyü yapılan kişide normal huylarının ve yaşam akışının üzerinde bir farklılık söz konusu olmaktadır. Sinirli ve huzursuz bir hale bürünür. Bundan başka, uykusuzluk ve uyku düzenin bozulması normalden anormale dönüşür. Üzerinde bir ton ağırlık varmış gibi hissederler ve halsizlik, elini kolunu kaldıramama da görülen etkiler arasındadır. Depresyon, bunalma, memnuniyetsizlik de belirtiler arasındadır. Bu ve benzeri durumların yaşanması söz konusu olabilir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda, gerçek medyumlardan kesinlikle yardım alınması çok önemlidir. Kulak dolma yöntemlerle kişinin kendi başına ya da gerçek olmayan hocalardan medet umması asla doğru değildir. Büyü bozma konusunda özel ritüeller ve okunması gerekenler bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü İçin Medyum Burak bana yardımcı oldu

Ben eşini çok seven ve her zaman onu düşünen, ona çok düşkün bir kadındım. Ancak, son zamanlarda eşim benden gerçekten çok uzaklaşmaya başlamıştı. Ne olduğuna, neden olduğuna anlam veremiyordum. Bir başkası olduğundan şüphelenmekteydim. Ancak ondan ayrılmak da asla istemiyordum.

Bir arkadaşım daha önce medyum Burak Hoca dan destek almıştı büyü konusunda. Bana ısrarla kendisinden yardım almamı önerdir. Medyum Burak, 0553 371 89 94 numaralı telefonu ile ve medyumburak@gmail.com adresi ile iletişim kuran bir isim. Siz de kendisinde bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bana bağlama büyüsü konusunda kendisi yardımcı oldu. Neler yapmam gerektiğini de tek tek anlattı. Siz de kendisinde destek alabilirsiniz gerçekten yardımcı olacak, gerçek medyum, doğru bir insan.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 2016 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
17 Hayır

“Bağlama Büyüsü Etkileri” için 10 yorum var.

  1. Elimden gelen her şeyi yapmama rağmen abimi o kızdan vazgeçiremedim. Çünkü o kız ailemiz için doğru bir seçim değildi. Ancak medyum Burak ayırma celbi hazırladı ve abim bir süre sonra o kızdan kendi isteği ile ayrıldı.

  2. Kızım uzun zamandan bu yana kocasından ayrılmak istiyordu. Ama ben bunu kesinlikle istemedim çünkü çocukları vardı. Medyum Burak ile iletişime geçtim ve bağlama büyüsü yaptırdım. Şimdi çok daha mutlular.

  3. Medyumlar hakkında çok fazla bilgim yoktu. Ama medyum Burak ile çalışırken kendimi rahat hissettim. Çünkü ayırma büyülerinde iyi olduğunu biliyordum. Onun yardımı ile abimi o kadından ayırmayı başardım.

  4. Kocam ilk günden bu yana bana karşı dürüst olmadı. Bende ondan ayrılmak istedim ama kabul etmedi. Bende hemen medyum Burak ile iletişime geçerek ayırma büyüsü yapmasını istedim. Buna daha fazla dayanamazdım.

  5. Kendisine her türlü medyumluk işlemi hakkında sorular sorup kısa zaman içinde yanıt alabilirsiniz. ben artık herkese kendisini öneriyorum. Özellikle sahte medyumlardan korunmak isteyen kişiler kendisine güvenebilirler.

  6. Ayırma büyüsü konusunda Burak Hoca ya çok minnettarım. Kendisinden kocamdan sorunsuz boşanmak için destek aldım. Çok memnunum sorunsuz şekilde bu adamdan beni kurtardı.

  7. Aşk için destek almak istiyordum ama büyüden çok korkarım. Medyum Burak Hoca bana sevdiğim için etkili aşk celbi yaptı. İşlemlerinden memnun kaldım.

  8. Aşk büyüsü için ülkedeki bir numaralı isim kesinlikle Burak Hoca. Olmaz dediğim işimi yaptı ve sevdiğim erkeği elde ettim.

  9. Evliliğim de yaşadığımız sorunların çözümü için medyum Burak’tan yardım istedim. Eşim ve benim içi özel olarak bağlama büyüsü hazırladı. Gerçekten de birbirimizle olan bağlarımız güçlendi. Şimdi evliliğimiz çok daha huzurlu.

  10. Sorunsuz ve garantili medyumluk işlemleri için herkese medyum Burak ismini veriyorum. Ben ondan ayırma celbi hakkında yardım almıştım. O da kısa zaman içinde oğlumun eşinden ayrılmasını ve kendine gelmesini sağlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca