Huzurumuz İçin Adıyla Yapılan Büyü Gerekiyordu

Eşimin beni aldattığını öğrendiğim de henüz yeni hamileydim ve bundan onun haberi yoktu ne yapacağıma hemen karar vermeliydim ya evliliğim bitecekti ya da düzelerek devam edecekti. Baba evine gitmek hele ki bu durumdayken zor olacaktı ancak eşim değişmeden de asla bu durumu kabullenemezdim adıyla yapılan büyü duymuştum benim için lazım olacağı ise hiç aklıma gelmezdir.
Çocuğum için Kocamı Affettim
Yaşadıklarımı aileme anlatamazdım o yüzden kız kardeşimi alarak zamanında duyduğum hocamızı ilk önce 0553 371 89 94 numaralı telefondan aradım ve randevu istedim sağ olsun hemen ayarladı. Karşısında kendimi tutamıyor sürekli ağlıyordum olabilecek en kısa zaman da her şeyin düzeleceğini söyledi ve adıyla yapılan büyü nedir bana düzgünce açıkladı. Hiç vakit kaybetmeden yapacaklarımız için hazırlandık hocam ne dediyse dinledim biliyordum sonrasında mutluluk beni bekliyordu ikinci bir kadının var olma hissini aklımdan da silecektim.
Böyle bir durumu hiçbir kadın hazmedemez fakat ben her şeyi çocuğum için yapıyordum adıyla yapılan büyü nasıl yapılır öğrendim ve sonrasında beklemeye koyuldum. Her gün biraz daha eve erken gelmelere, telefonu ile oynamamaya başlamıştı artık doktor kontrollerinde de elimden tutan bir kocam vardı hissediyordum huzurumuz artık çok yakındı. Hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır sayesinde bir evlilik kurtuldu artık ikimiz de birbirine yeni âşık gençler gibiyiz. Buraya tıklayıp kavuşma büyüleri ile ilgili yazıları okuyabilirsiniz dostlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 662 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir