Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet bağlama büyüsü, kökeni Yahudiliğe kadar inen bir büyüdür. Bu büyünün hem etkisi fazladır hem de bozulması zordur. Büyüyü talep eden kişinin inanarak yaptırması ve bunu herkesten gizli tutması gerekmektedir. Kısmet bağlama büyüsünün en önemli özelliği çalışma sırasında kullanılan tüm materyallerin işlem bitince kül oluncaya kadar yakılması, küllerin de mezara gömülerek yok edilmesidir. Art niyet, çekememezlik, intikam gibi nedenler insanların bu büyüyü yaptırmasına neden olabilir. Büyü çalışması sırasında bazı dualar suya okunur ya da tılsımlı semboller, yazılar iç çamaşırlarına sabitlenir. Bu konu hakkında bilgi almak isteyenler Medyum Burak ile görüşebilecekleri resmi telefonu olan 0553 371 89 94 numaradan arayabilirler.
Etkileri
Bu büyünün yapıldığı kişilerde kısmet bağlama büyüsü etkileri hemen görülmeye başlar. Eşler arasında kavga, soğukluk olması, maddi ve ruhsal sorunların yaşanması, hastalık tedavisinin olumsuz olması, dil tutulması, cinsel sorunların yaşanması, eşten nefret etme, kötü alışkanlıklar edinme gibi belirtiler görülebilir. Ayrıca intihar, kaza geçirme, çocuk düşürme, işlerde başarısızlık gibi sonuçlarda görülebilir.
Nasıl Bozulur?
Kendisine büyü yapıldığını düşünenler kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur, bu konuda bilen kişilere danışabilir. Büyünün bozulması için yapılışın da bilmek gerekir. Büyü çalışması sırasındaki yazıların karşıtları yazılarak, iç çamaşırlarına sabitlenir. Daha sonra suya dua okuyarak vücut büyünün etkisinden arındırılır. Bu işlemler kişinin büyünün etkisinden kurtaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 624 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
13 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir