Soğutmak için Büyü Yaptırmak İstiyorum

Büyü çeşitleri arasında yer alan soğutma işlemi etkin meteryallerin birleşmeleri sayesinde yapılan güçlü tertiplerdir. Kişiye özeldir ve çoğu olasılıkla istenilen sonucu veren çalışmalardır. Geçiş tarihçesi bilinmemekle birlikte, uzun zaman öncesine dayanan büyücülük çok az bilenen ve bir o kadarda güçlü çok az büyü bulunmaktadır. Bunlardan birisi İslamiyet tarihinde uygulanmış ve Anadoluda da nadir de olsa uygulanan bir soğutma büyüsü olan Yıldız Büyüsüdür. Yıldız büyüsünün yapılışı diğer büyülere nazaran biraz farklıdır. Bu büyü karşı tarafa bir şeyler yapmak, içirmek veya sürmekten ziyade bu büyüyü kendinize yapmanız gerekmektedir. Bu büyünün yapma vakti önemlidir. Bu büyüyü yapmak için en iyi vakit akşam ezanı öncesidir.Ancak tüm karışımlar kesinlikle akşam ezanı öncesinde gökyüzünde yıldızlar belirmeden önce bitirilmelidir. Bir cam kap alınarak içine gül suyu,…. mürekkep dökülür.Bunlar karıştırılarak bu karışım ile Ayetel Kürsi Suresi yazılır. Dua yazıldıktan sonra da soğuması istenilen kişinin adı yazılır. Gece olduğunda Bu kap yıldız ışığı altına bırakılır. Sabah olduğunda bu kabın içine hafifçe …. suyu dökülerek yavaş bir şekilde ovalanarak bu yazılar silinir.Hemen sonrasında aç karnına bu kabın içindeki su içilir. Aynı dua ve isim tekrar yazılarak yine aynı işlem 2 kez daha yapılır. Yani toplamda 3 gün boyunca her gün bir kez yapılır. 3 gün boyunca bu işlemleri yaptıktan sonra karşı taraf sevdiği uğruna ölümü bile göze alsa bu büyü karşısında yapabilecek hiçbir şeyi kalmayacaktır. Sevdiğini artık bir düşmanı gibi görüp ondan tamamen soğuyacak hatta nefret bile edecektir.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Soğutmak için Etkili Büyü Yapımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1883 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
19 Hayır

“Soğutmak için Büyü Yaptırmak İstiyorum” için 19 yorum var.

 1. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

 2. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

 3. Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle burak hoca dürüst saygı değer birisidir güvenilir medyum arıyorsanız burak hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden sogutmak için yaptırdım sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyo etkisini gördüm çok şükür. Hocamla da iletişim halindeyiz güzel birşey bu. E-mail: [email protected]

 4. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

 5. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

 6. Selam daha önce biçok hocayla medyumla hepsiyle görüştüm sonuç hüsran hiç birisi bana yardımcı olamadı sonuç olarak anladımki param boşa gitmiş hep burak hocayı buldum internette baya meşhurmuş durumları anlattım fakat ne dediysem hocam bana işlem yapmıyor. olmaz kardeşim boşuna para harcama diyor. Bana daha önceden çok işlemler yapıldı vefk yaptırmıştım celbte yaptırdım olmadı neyse benide artık ikna etti. ben hocama teşekkür etmek istiyorum diğerleri gibi beni dolandırmadı paramı alıp olmadı da diyebilirdi ama en başından anlattı. Burak hocaya herkes güvenebilir paragöz biri asla değilmiş tanıdım. Yalan söylemiyor insanları kandırmıyor ümit vermiyor neyse onu diyor. Hocam saygılar. Belki hatırlamazsın ama ben istanhuldan hasan ali. Mail adresi yazayım: [email protected]

 7. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

 8. Bende kocamdan hiç sebepsiz yere hergün dayak yiyordum sürekli beni tartaklıyor, kızıyor, vuruyor eziyet ediyordu. 4.5 sene bu eziyetlerine katlandım . çocuklarımızın önünde bana işkence seviyesinde eziyetler etmeye başladı ayrılmaya kara verdim babamın evine kaçtım polise sıgındım. Aradan zaman gectıkten sonra babamı kandırarak benı geri aldı ve gene uslanmadı polise yaptıgım ılk sikayetten sonra ıkıcı şikayetıimde bulundum 6 ay uzaklaştırma verdi hakim ama bu sırada her zaman arayıp baska numaralardan beni taciz ediyordu hayatımı zindan etti bana kurutlamamıştım bi türlü sağ olsun bu hocanın soğutma duası işe yaradı mahkememizin gunu nu bekliyorum genede temkinliyim. İnş. Tamamen bitecek

 9. Burak hocam biz erkek arkadaşımla ikimizde boşandık k istiyorduk ama etrafın dedikoduları ve çocuklarının tepkisinden dolayı beni bıraktı ve çok canım yanıyor onun da beni sevdiğini biliyorum ama.. Bana bağlanmasını beni bırakmamasını istiyorum. Ve eski eşi çocukların aklına girip beni kötülüyor. Eski eşinden uzaklaşısın bana dönsün ve çocuklarının da bana ısınmasını ve bağlanmasını istiyorum. Ne yapabiliriz. Maddi olarak ne kadar bilmiyorum durumum da pek iyi değil ama çaresiz kaldım Allah rızası için yardımcı olursanız duacınız olurum. Acil lütfen.

 10. Eşimi çok severek evlendim. Ama bir süre sonra ona olan sevgim yok oldu. En kısa zaman içinde ondan ayrılmak istiyordum. Medyum Burak ise buna neden olay şeyin ayırma büyüsü olduğunu anlayıp evliliğimi kurtardı.

 11. Bugüne kadar medyum Burak hakkında hep olumlu şeyler duydum. Onunla çalışmak için sabırsızlanıyordum. Özellikle ayırma hamaylı işlemlerin de çok başarılı olduğunu biliyordum. Gerçekten de ona güvendim.

 12. Büyük umutlar ile kapısını çaldığım o kız beni red edince çok üzüldüm ve hemen aşk büyülerinin etkilerinden yardım almak istedim. Benim için en doğru seçim medyum Burak’tı. Onun yardımı ile o kız sevgilim oldu.

 13. Birçok kişi bana yardım alacak güvenilir medyumlar hakkında sorular soruyorlar. Bende kendilerine sürekli olarak medyum Burak’tan bahsediyorum. Onunla çalıştığım için kendisini tanıyorum ve hakkında bilgi vermekte zorlanmıyorum.

 14. Hamaylı konusunda Medyum Burak Hoca üzerine tanımıyorum. Kendisinden aşık etme hamaylı desteği aldım, gerçekten platonik olduğunu düşündüğüm, sevdiğim kadın bana geldi ve aynı duygularla son derece mutlu bir ilişkimiz var. Hoca sayesinde…

 15. Eşimin eski nişanlısı durmadan dedikodu yaparak evliliğimizi bozmaya çalışıyordu. Hem çenesinin durması, hem de eşimin bana bağlanması için Burak Hoca işlem yaptı. Bağlama celbi ile eşimle muhteşem olduk.

 16. Kayınvalidemin bize çok sık gelmesinden rahatsızdım. Bir damat olarak işten ne zaman gelsem bizdeydi ve birşey de diyemiyordum. Annem medyum Burak hoca dan soğutma büyüsü yardımı aldı, şu anda çok memnunum, eli ayağı kesildi.

 17. Çok sevmeme rağmen sevdiğim kız bana bir türlü ilgi göstermiyordu. Bir arkadaşım bana medyum Burak ile çalışmam konsunda öneri de bulundu. Benim için yaptığı bağlama büyüsü hemen etki etti ve o kız da bana aşık oldu.

 18. Sevgilim benden nedensiz bir şekilde uzaklaşmaya başladı. Sorunlarımızı çözemiyorduk. Onu kaybetmemek için bende medyum Burak’tan bağlama celbi yardımı aldım. Şimdi sevgilimin gözünde çok daha değerliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir