Yılan Büyüsü

Kara büyüler içinde yer alan yılan büyüsü son derece tehlikeli bir büyüdür. Bu büyü sevdiğiniz kişi bir başkasıyla, eşiniz bir başkasıyla birlikte yaşıyorsa, onların en kısa sürede ayrılması için yapılan bir çalışmadır. Daha önceden pek çok defa uygulanmış ve sonuç alınmış bir büyüdür. Aynı zamanda çiftleri ayırmak için de bu büyüye başvurulabilir. Yılan büyüsü güçlü tılsımlarla yapıldığı için asla tek başına evde yapılmaması gereken bir büyüdür. Bu büyüyü kendi yapmak isteyenler de gereken malzemeleri kendileri kolay bulamazlar. Bu konuda Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0553 371 89 94 üzerinden iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde yapılan yılan büyüsü hızlı tesirli ve daha güçlü olur.
Nedir?
Büyünün tarihinden beri en etkili ve tehlikeli büyü türleri arasında gösterilen yılan büyüsü nedir, bu büyü son derece tehlikelidir. Ehil ellerde yapılmalıdır. Büyü çalışmasında sözcükler hatasız ve eksiksiz söylenmelidir. Büyü yapılırken hata olursa sonuçları başka boyutta olabilir. Yılan büyüsü başkasıyla birlikte olan sevdiğinizi ondan ayırmak ya da kendinizden soğutmak için yapılabilir.
Ne Zaman Tesir Eder?
Yılan büyüsü yaptırmak isteyenler için yılan büyüsü ne zaman tesir eder, merak konusudur. Büyü yılanın herhangi bir parçası ile yapılmaktadır. Vefk halinde hazırlanan muska şeklinde çalışma yapılır. Muskanın içine yılanın derisi, dişi, pulu gibi herhangi bir parça konmaktadır. Büyünün tesir etme süresi ise türüne göre en geç iki hafta sonunda gerçekleşir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1844 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca