786 besmele okuyanların yorumu

Bir arkadaşımın annesi bana isteklerimin olması için dua etmemi söylemişti ve besmele çekmenin etkisini anlatmıştı. O günden beridir hep aklımın bir köşesinde bu cümleler durur. Ben de yıllar sonra yaşadığım bir sıkıntıda dileklerimin gerçek olması için internetten açarak 786 besmele okuyanların yorumu ve yazdıkları ile ilgili ne bulursam okudum. Gerçekten de çok tesirli olduğunu, pek çok insanın besmele çekerek dileklerine kavuştuklarını gördüm. Tabi ki bu arada medyum Burak beyin ismine de o kadar rastladım ki sadece besmele çekmek değil, diğer dualar hakkında da kendisinden bilgi almak istedim ve hemen 0553 371 89 94 nolu numarayı arayarak kendisi ile tanışmak istediğimi söyledim.

Çok kibar biri

O kadar kibar biri ki zaten onu tanımak bile başlı başına mucize gibi diyebilirim. Bana 786 besmelenin tam anlamını, nelerde etkili olduğunu ve ne şekilde olması gerektiğini hepsini, anlattı. Başka konularda yaşadığım sıkıntılar vardı onlar için de çok güzel çözümler sundu ve ben aslında tam anlamı ile onun sayesinde şifa buldum diyebilirim.

Zor günleri geride bıraktım

Besmele çekmek sayesinde zor günlerimi geride bıraktım ve çok istediğim bir dileğim kısa sürede gerçek oldu. Hayattan daha ne isteyebilirim bilmiyorum çünkü gerçekten de mutluyum. Her şey yolunda ve sağlığım da iyi. Bunların hepsini duaya ve medyum Burak beye borçluyu. Sizin de tanımanızı öneririm.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak Geri Getirme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 6698 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
25 Hayır

“786 besmele okuyanların yorumu” için 1 yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir