Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Büyüsü

Erkeği kendine bağlamak için aşk büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Erkeği kendine bağlamak için aşk büyüsünü kimler yapabilir? Büyü bilgilerine ve tüm detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Erkeği kendine bağlama büyüsünün yapılması ile dilediğiniz kişinin ve belki de zaten var olan partnerinizin size kısa süre içinde bağlanması mümkün olacaktır. Bağlılığı arttırmak ya da ortada bile olmayan bağlılığı ortaya çıkarmak için başvurulan bu yöntemde kişilerin istekleri gerçek olmaktadır.

Bağlama Büyüsü

 

Bağlama büyüsünün yapılmasındaki amaç ilişki içerisinde yer alan bir bireyin, ilişkinin diğer kişisine bağlılığını yoğunlaştırmak ya da daha hiç başlamamış olan bir beraberlikteki çiftleri yoğun kuvvetler ile birbirine bağlamaktır.

 

Evlilik bir sürekliliktir ve bu süreklilikte karşınıza çıkabilecek olan ciddi ya da ufak sorunları ayrılıklar, finaller ve sevgi eksiklikleri ile tamamlamak istemezsiniz. Bu noktada eşinizin sizden kopmaması, evinden de ayrılmaması ve sizi güçlü bağlar ile sevmesi için yapabilecek olduğunuz bir büyü ile karşınızdayız. Bağlama büyüsünün etkisinde olan erkekler eşlerinden ve evlerinden asla ayrı kalamazlar, evlerine ve eşlerine yoğun bağlar ile bağlanırlar.

 

Biberle aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan ulaşabilirsiniz tüm bilgilere.

 

Eşlere Yapılan Bağlama Büyüsü

 

Eşlere yapılan bağlama büyüsü sayesinde çok beraberlik kuvvetlenmiş ve bitme noktasında bile kendine gelmiştir. Özellikle de evliliklerde eşlerin birbirine karşı bağlanma problemleri yaşadıkları gözler önündedir. Tam bu noktada bir bağlama büyüsünün çözemeyeceği bir durum yoktur. Eşine bağlama büyüsü yapan bir bireyin, eşinin tam da istediği gibi olduğunu görebilmesi muhakkaktır.

 

Tabii ki bu etkili ve son derece kuvvetli olan büyüyü tek başınızda, desteksiz ve yardımsız bir şekilde yapmanızı asla önermiyorum. İşinin ehli, başarılı ve profesyonel olan bir medyum size yardımcı olmalı, size yol göstermelidir.

Sevgiliye Yapılan Bağlama Büyüsü

 

Sevgiliye yapılan bağlama büyüsü, giden veya kişiden kopmakta olan kişiler için direkt olarak etkili olan bir büyü türüdür. Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınız ayrılık kararı aldıysa, ancak siz bu ayrılık kararını kesinlikle istemiyorsanız, işte o noktada size yardımcı ve etkili olarak olan bir büyüdür bağlama büyüsü.

 

Bağlama büyüsünün yapımının ardından sevgilinizin size daha kuvvetli bağlar ile bağlandığını görecek, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Medyum hocanızın hazırlayacak olduğu tüm adımlara sadık kaldığınız sürece her ne isterseniz onu yaşayacak olmanız kesindir.

Uzaktan Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

 

Birbirleri ile aynı şehirlerde olamayan, aksine uzak bir beraberlik yaşayan kişilerde de bir zaman sonra bağlanma sorunları çıkmaktadır. Bu bağlanma sorunlarına etki edecek olan pek fazla alternatif yoktur. Ancak bağlama büyüleri, uzaktaki sevgiliyi tıpkı yakınızda, yanı başınızdaymış gibi size bağlayabilecek olan uygulamalar arasında yer alır.

 

Uzaktan bağlama büyüsünün etkisi kuvvetli değildir ve uzaktan yapıldı diye etki etmez sanmayın. Aksine iyi bir medyum ile yaptırdığınız sürece 7 gün içinde istediğiniz sonuçları görmeye başladığınızı fark edeceksiniz.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsünün Yansımaları

 

Erkeğe yapılan bir bağlama büyüsünün sonucunda yavaş yavaş istediğiniz sonuçları görmeye başlarsınız. Ne amaçla yaptırdıysanız eğer, büyü o amaca hizmet vermeye başlar. En nihayetinde de 7 gün sonunda artık sevdiğiniz kişi sizden başkası ile olamaz, sadece sizin yanınızda olmak ister. Yanınızdan bir an bile ayrılamaz bir hal içerisinde olmaya başlar.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü Etkili mi?

 

Bağlama büyüsü son derece etkili ve gerçekten büyük oranda kuvvet tesir eden bir büyü türüdür. Bu nedenle yapıldıktan hemen sonra hayata geçme aşamaları başlar. Tabii tüm bunlar için yani tüm güzel sonuçlar için yapmanız gereken şey büyüyü çok başarılı bir medyuma yaptırmanızdır.

 

Bağlama büyüsünü başarılı, son derece profesyonel olan bir medyuma yaptırdığınız sürece gerçek olmama ihtimali sıfırdır. Allah’ın da izni ile yapılan adımlar hayata geçtiği takdirde büyünün doğru sonuçlar vermesi ve sizin istediğiniz şekilde seyretmesi mümkün olacaktır.

Adet Kanı ile Erkeğe Bağlama Büyüsü Yapma

 

Erkeği kendine bağlama büyüsünün yapımında tercih edilen bir yöntem de bu büyüyü adet kanı ile yaptırmanız olacaktır. Adet kanı ile bağlama büyüsünün yapılması için öncelikle medyum hocanızdan doğru adımları öğrenmeniz gerekir. sizin kendi adet kanınız ile yapılacak olan bu büyünün çeşitli ritüelleri ve de uygulama yöntemleri olacaktır. Tüm bunları doğru bir şekilde hayata geçirdiğiniz takdirde gerçek olacak olan büyüler arasına girer büyünüz.

 

Adet kanı ile yapılan büyü de 1 hafta içerisinde etki etmeye başlar. Bu büyü kuvvet ve de büyük bir bağlılık ile eşinizin size bağlı kaldığının bir göstergesi olacaktır. Güzel ve hoş, aynı hayallerinizdeki gibi bir ilişki yaşamak için kesinlikle uygulama yapabilecek olduğunuz bir büyü ile karşı karşıyasınız, bu durumu iyi değerlendirmenizi öneririz sizlere.

 

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü Güçlü Mü?

 

Erkeğe karşı yapılacak olan bir bağlama büyüsünün son derece güçlü ve etkili olduğunu söylememizde yarar var. Bu büyü için adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

 

 • İlk olarak kocanızın veya sevgilinizin 2 adet resmini almalısınız.
 • Resmi aldıktan sonra üzerine 41 defa “Ya Mülaki” demelisiniz.
 • Bunun ardından medyum hocasının kocanıza veya erkek arkadaşınıza özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri okumanız lazımdır.
 • Daha sonra boş beyaz bir kâğıda bu okunmuş resimleri yapıştırmalısınız.
 • Resimleri yapıştırdıktan sonra yatak odanızın duvarına kâğıdı asmalınız. Resmi asarken tılsımlı sözcüklerin yeniden okunmasını yapınız.
 • Son olarak bir kâğıda “Ya Mülaki” yazınız.
 • Yazılan kâğıdı bir bardak sütün içerisine koyunuz.
 • Ardından sütü yudumlar halinde içiniz. Her yudumu aldığınız zaman 7 kere “Ya Mülaki” demeyi unutmayınız.
 • Sütün hepsinin bitirilip bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından büyünün etkisi ortaya çıkmaya başlayacaktır.

 

Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile ilgili detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ya Musavvir Duası İle Erkeğe Bağlama Büyüsü Yapma

 

Ya Musavvir duası ile erkeği bağlamak mümkün ve kuvvetli olan bir yöntemdir. Aşağıda, bu yöntem ve dua ile erkeği kendinize bağlamanız için uygulamanız gereken adımlar vardır:

 

 

 • İlk olarak sessiz bir odaya geçmeniz gerekir.
 • Odaya geçtikten sonra kırmızı mendilin üzerine 7 defa Fatiha (Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn) ve 3 defa İhlas (Bismillahirrahmânirrahîm, Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad) surelerini okuyunuz.
 • Surelerin okunmasının ardından kendinize bağlamak istediğiniz kocanızın veya erkek arkadaşınızın  simasını yüzünüzde canlandırarak “Ya Musavvir, insanoğlu için dünyada bulunan bütün nimetleri seferber ederek onun mutluluğuna katkı sunmak ve onun bahtiyarlığını arttırmak için faziletleri dünya misafirhanesinde toplayan ve bize sonsuz ihsanlarını sunan elbette ki sensin. Ya Musavvir, tasvir ettiğin dünyanın ve yine tasvir ettiğin içindeki canlıların sevecenliği ve şirinliği hatırına, erkeği kendine bağlamak için yapmış olduğum duayı kabule karin eyle, amin” ya Musavvir esmasını 7 kere okuyunuz.
 • Daha sonra Ya Musavvir esmasının 7 kere okunmasının ardından 21 kere “ Kalpleri yaratan ve insanların içine derc edip onların hayatları boyunca duygusal bir şekilde yaşamalarına vesile olan elbette ki senin kudretin, senin ilmin ve senin hikmetindir Allah’ım. Bana da kendi kalbime bağlayıp mühürlemek istediğim kişinin kalbinde yeşeren sevgi tohumunu armağan et, beni de o sevgi tohumunun güzelliği ile baş başa bırak, amin” ve “Yücelten ve yükselten sensin Allah’ım, aziz eden ve celil eyleyen sensin Allah’ım, onurlandıran ve şereflendiren sensin Allah’ım, bütün mahlukatı dilediğin gibi yaratıp istediğin gibi şekillendiren ve yönlendiren yine sensin Allah’ım. Katında huzur bulunmakta ve varlığın bize saf bir huzuru ve katışıksız bir mutluluğu bahşetmekte, katındaki güzellikleri ve varlığının bilincinde olan müminleri sarıp sarmalayan faziletleri bana da bağışla, beni de erkeği kendine bağlamak için duanın faziletine taşı Allah’ım, amin”  dualarını okumanız gerekir.

 

Ya Musavvir Duasının Son Aşaması İle Erkeği Bağlama

 

Ya Musavvir duasının son aşamasına gelinmesinin ardından üzerine Fatiha (Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn), İhlas (Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad) ve Ya Musavvir dualarının okunduğu kırmızı mendili sürekli olarak yanınızda taşınmanız gerekir. Daha sonra gün içerisinde kocanızı veya erkek arkadaşınızı aklınıza getirerek mendili çıkarıp üzerine 3 kere Fatiha suresini yeniden okumalısınız.

 

Kırmızı mendilin üzerine Fatiha suresinin 3 kere okunmasının ardından mendili tekrar kıyafetinizde saklamanız gerekir. tüm bu işlemlerin tamamlanması için muhakkak ki uzman bir medyum yardımı almanız şarttır. En nihayetinde dilediğiniz her ne ise gerçek olması çok kısa bir zaman alacaktır.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Aşk Büyüsü Sıkça Sorulan Sorular

Eşinizi bağlama büyüsü ile sadece evinize değil, kendinize, ilişkinize ve de hayatınızın geneline de bağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü birçok güzel etkeni de yanında getirecektir. Eşiniz artık size ve de evine bağlı, dışarıdan ve sizden başkasından keyif alamayan, bağlı bir erkek haline gelecektir. Bu durumdan çok memnun kalırsınız.

Bağlama büyüsü vasıtası ile hayatınızdaki kişinin size sıkı sıkıya bağlanmasına ve de aynı zamanda da ilişkinizin bağlı, sadık ve güzel bir seyir seyretmesine vesile olabilirsiniz. Bağlama büyüsü ile mutlu, son derece tatmin edici bir ilişki yaşamanız da son derece mümkün olacaktır tabii ki de.

Bağlama büyüsünü, büyü ve manevi uygulamaların tümünde son derece başarılı olan, bu işlerin ehli bir medyum hoca yapmalıdır. Bu başarılı medyumlar son derece profesyoneldir ve kişinin başına herhangi bir bela ya da tehlike açmadan tüm bu olayları başarı ile hayata geçirir, kişiye amaçlarını yaşatır.

Bağlama büyüsünün amacı, sizin amacınız her ne ise ona dönüşür. Siz eşinizin size ve evine bağlanmasını mı istiyorsunuz, bağlama büyüsü bu amaca hizmet eder. Ya da siz karşılıksız olarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini ve size bağlanmasını mı istiyorsunuz, bağlama büyüsü bu olayın gerçekleşmesi amacı ile hayata geçer.

Bağlama büyüsünü dilerseniz eşinize, arkadaşınıza, sevgilinize, nişanlınıza, dostunuza, ailenize, çocuğunuza, dilediğiniz herkese yaptırabilme şansına sahipsiniz. Burada önemli olan nokta, başarılı, bu işlerin de ehli olan bir medyum ile çalışmanızdır. Böyle bir medyum ile çalışırsanız hem başarılı bir büyü uygulaması içinde olursunuz hem istekleriniz yerine gelir.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 194 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 Evet
0 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir