Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Domuz yağı büyüsü ne kadar sürede etki eder? Domuz Büyüsü ile alakalı ayrıntıları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Domuz yağı büyüsü, kötü bir düşünce ile yapılan kara büyü türleri içinde bulunur. Domuz büyüsü sonucu hayatları darmadağın olan sürekli kötü durumlar yaşayan kişiler vardır.

Domuz Yağı Büyüsü Anlaşılır Mı?

Domuz yağı büyüsünün etkileri son derece kuvvetlidir. Aşağıda domuz yağı büyüsünün etkisi altında kişilerde oluşan hal ve hareket değişimleri anlatılmaktadır:

 • Domuz yağı büyüsü etkisinde olan kişilerde uyku problemleri oluşur. Önceleri düzenli uyuyabilen kişi  büyü etkisi sonrası uyumamaya başlar.
 • Büyü yapılan kişide ruhsal yönden ve davranışlarda değişiklikler oluşabilir. Mesela; aniden sinirlenen ve asabi bir kişi haline dönüşebilirler.
 • Ayrıca domuz yağı büyüsü etkisi kişiler bazen takip ediliyor gibi hissederler.
 • Domuz büyüsü etkisinde olan kişiler, gaipten sesler duymaya başlar.
 • Ayrıca büyünün etkisinden ötürü devamlı hasta olmaya meyilli olurlar. Yorgun ve bitkin hissederler.

Yukarıda anlatılan hallerin oluşması durumunda kesinlikle domuz yağı büyüsü olduğu düşünebilir.  Bu büyü yapıldıktan sonra  ortalama 1 buçuk ay içinde etkiler ortaya çıkmaya başlar. Eğer evinizin kapısında ya da eşyalarınızın üzerinde sarı kolay çıkmayan bir yağ lekesi fark ettiğinizde  domuz yağı büyüsü yapılmış olabileceğinden şüphe duyulmalıdır.

Ayrıca farklı bir kişiye yapılan büyü nasıl bozulur? Makalemizi inceleyebilirsiniz.

…..

Domuz Yağı Büyüsünü Bozma Aşamaları

Domuz yağı büyüsünün bozulması mümkündür. Aşağıda domuz yağı büyüsünün iptal işleminin yapılmasında önemli basamaklar sırasıyla bildirilmiştir:

 • Domuz yağı büyüsü etkilerini yok etmek için bir bardak suya Ayet el Kürsi,  İhlas, Felak ve  Nas  sureleri  okunmalıdır. Büyü yapılan kişiye bu sudan 3 yudum içermelidir.
 •  Sedir ağacının 7 dal yaprağı hazırlanır. Bu yapraklar iki taş arasında ezilerek suya eklenir. Sonrasında bu suya Ayet  el Kürsi okunarak büyü yapılan kişiye 3 yudum içirilir.
 • Ayrıca tuz üzerine 7 defa Fatiha, Felak, Nas, İhlas, Ayet el Kürsi ve Kafirun sureleri okunarak suya  karıştırılır. Sonrasında tuzlu su içildiğinde kişi üzerindeki domuz yağı büyüsü etkisi yavaş yavaş kaybolmaya başlar.

Yukarıda anlatılan usul ve yöntemlerin yapılması halinde domuz yağı büyüsü etkisi altında olan kişiler, üzerlerindeki bu etkiyi atarlar ve musallat varlıklar bir daha onlara gelmez.

Ayat-ı Hıfz İle Domuz Yağı Büyüsünü Bozma

Ayat-ı Hıfz ile domuz yağı büyüsünün bozulması oldukça kolay olacaktır. Öncelikle abdest alınarak 7 istiğfar ve  11 salavat getirilmektedir. 40 gün süresince sabah güneş doğduktan sonra akşamları da güneş batmadan hemen önce düzenli olarak Ayat-ı  Hıfz ayetleri okunmalıdır. Ayat-ı Hıfz sureleri ve  ayetlerinin hangileri olduğu  aşağıda belirtilmiştir:

 • Fatiha Suresi
 • Tevbe Suresi
 • Yunus Suresi
 • Isra Suresi
 • Cin Suresi
 • Felak Suresi
 • Nas Suresi
 • İhlas Suresi
 • Buruç Suresi

Yukarıda adı geçen duaların  40 gün süresince hem sabah hem de akşam doğru olarak okunması sonucu domuz büyüsü yapılan kişide olan belirtiler ortadan kalkmaya başlar. Bu  duaların tesir etmeye başlaması ile birlikte üzerinde büyü olan kişi hal ve hareketleri normale dönmeye başlar.

Etkili Domuz Yağı Büyüsü Bozma

Etkili bir şekilde domuz yağı  büyüsünün  bozulması için neler yapılması gerektiği konusunu medyumlara başvurarak öğrenmek gerekir.  Sonrasında aşağıda bahsedilen adımlar dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.  Bu adımları şu şekildedir:

 • Domuz yağı büyüsü etkisinde olup olmadığınız  medyuma  gidilerek tespit edilmelidir.
 • Büyünün varsa etki altında olan kişi  bir nehir ya da göl kenarına giderek gusül abdesti almalıdır.
 • Nehir suyundan bir miktar icilebilecek su alır.
 • Bu suya 3 defa Fatiha, Bakara, Ayet el Kürsi, Taha,  İsra, İnşirah, İhlas, Felak ve Nas  dualarını okur.
 • Bu duaların 3 defa tekrar edilmesinden sonra okunmuş suyu  büyü yapılan kişi tarafından içilir.
 • Suyun içildikten yaklaşık 3 saat  sonra büyü etkisi kişi üzerinden yok olmaya başlar. Böylece domuz büyüsünden kurtulursunuz.

Yukarıda bahsedenlerin tam olarak yapılması neticesinde domuz yağı büyüsünün bozulması kolayca yapılır. Bunun sonucu olarak cinlerin ve  iblislerin uzaklaştırılması ile kişi üzerindeki etkiler yok olur.

Domuz Yağı Büyüsünü Yok Eden Dua

Domuz yağı büyüsünün  bozulmasında  okunmaya devam edilmesi önemli olan bazı dualar bulunmaktadır. Kesin olarak domuz yağı büyüsünü yok eden dua aşağıda verilmiştir.

 • “Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn.”

Bahsedilen bu duanın her gün düzenli tekrar edilmesi halinde domuz  yağı büyüsünün yapıldığı kişiler, etki altından ve kendilerine vazifelendirilen  musallat varlıklardan kurtulmuş olur.  Cinler ve şeytanlar bu duayı okuyan kişilere yaklaşmak istemezler.

Domuz Yağı Büyüsü Tehlike Yaratır Mı?

Domuz yağı büyüsünün tehlikeleri kişiler üzerinde yıpratıcı etkiler oluşturur.  Büyüler kötü amaçlar için yapıldığı için yapımları sırasında şeytani musallat varlıklar görevlendirilir. Büyünün etkisinin oldukça güçlü olmasından ötürü büyünün etki ettiği kişiler psikolojik sorunlar yaşayabilir ve hayatlarına son verebilirler. Domuz yağı büyüsü, eğer kişinin ölmesi amacıyla yapıldıysa kişi büyü etki etmeye başlayınca hayatı sonlanır. Mesela; sevmediğiniz birinin ruh sağlığını bozmak amacıyla domuz büyüsü yaptırdığınıza büyü yapılan kişinin ruhsal durumu hızlı bir şekilde bozulur ve intihar etmeye meyilli olurlar. Bunalıma girip kendi canlarına kıyabilirler.

Domuz büyüsü ile bir kişiye cinler ve şeytani varlıklar musallat ederek tedavisi olmayan hastalıkların meydana gelmesini sağlayabilir böylece o kişinin büyü etkisi ile ölmesine neden olabilirsiniz. Domuz yağı kişilerin hayatını alt üst edebilir ve bu durum hızlı bir şekilde gerçekleşir. Üzerinde domuz büyüsü olduğu tespit edilen kimseler büyünün bozulması için işlem yapmaya hemen başlamalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nereye Yapılır?

Domuz  yağı büyüsünün  yapıldığı yerler  musallat cinlerin ve şeytanların belirlediği alana göre değişiklik gösterebilir.  Çünkü, domuz yağı büyüsünü  yapılacağı yere bu varlıklar karar verir.  Domuz  yağı büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılmak istenilen hanenin kapısına ya da kişinin giysilerine sürülmektedir. Evin içinde belirlenen herhangi bir yere de domuz yağı sürülerek işlem tamamlanabilir.

Domuz yağı, sarımsındır. Yağlı olması sebebiyle sürüldüğü yerden kolay kolay çıkmazlar. Kıyafetlerinde domuz yağı fark eden kişiler gerçek bir hocaya giderek hocadan hangi duaların okunması gerektiği konusunda destek almalıdır. Hocanın söylediği dualar okunduktan sonra domuz yağı tespit edilen yer ya da kıyafetler iyice yıkanmalıdır.

Hüddam büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Makalemizden detaylıca öğrenebilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Tutmaması İçin Okunacak Dua

Domuz yağı büyüsünün  tutmaması için aşağıda domuz yağı büyüsünden etkilenmemek ya da daha az etkilenmek için tekrar edilmesi gereken dualar düzenli bir şekilde verilmektedir. Bu etkili duaları şu  şekilde listeleyebiliriz:

 • Fatiha Suresi: Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • İhlas Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda adı geçen duaların haricinde devamlı  Ayet-el Kürsinin de okunması gerekir.  Özellikle Ayet  el Kürsinin okunması sonucunda kişiye musallat olan varlıklar uzaklaşırlar. Bu sebeple domuz yağı büyüsünün etkisinin ortadan kalkması için Ayet-el Kürsi bolca okunmalıdır.

Domuz yağı büyüsünden korunmak için hem sabah hem de  akşam tekrarlanması gereken  dua  şudur:

 • “Bismillahillezi La yedurru measmihi (meaismihi) Şey – ün fil – ardi vela fissemai ve Hüvessemi – ul Aliym.”

Domuz büyüsünün size etki etmemesi için   yukarıda yazan duayı okuyun. Dua okunması hem korunmayı hem de önlem almayı sağlamaktadır.

Ayetler İle Domuz Yağı Büyüsü Bozma

Ayet ile de domuz yağı büyüsünün  bozulması işlemini yaptırmak isteyen kişiler Kuran  ayetlerinden destek alabilmektedir.  Domuz  yağı  büyüsü etkilerini yok etme konusunda Bakara suresi oldukça etkilidir.  Bakara  suresi  okunan evlerde domuz yağı büyüsü etkilerini azaltmak mümkün olmaktadır. Aşağıda Bakara suresinin ayetleri sırasıyla yer  alır:

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun
 • İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun
 • Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim* ve ala ebsarihim ğaşaveh* ve lehüm azabün azıym
 • Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın
 • Yühadiunellahe vellezıne amenu* ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun
 • Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada* ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun

Domuz Yağı Büyüsünü Bozan Kişiler

Domuz yağı büyüsü etkilerinin güçlü ve kuvvetinin büyük olması sebebiyle bozulması zordur. Bu sebeple gerçek medyuma domuz büyüsü bozma işlemi yaptırılmalıdır. Havas konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olan güvenilir medyumlar ile iletişim kurarak büyü bozma yaptırmakta fayda vardır. Tercih edilip işlem yaptırılmasına karar verilen hocanın bu işte becerikli ve işinin ehli olması gerekir.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur, ne kadar zamanda bozulur? Başkasına yapılan büyüyü kim bozabilir? Büyü bozma konusunda ayrıntıları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Başkasına yapılan büyünün bozulması için devamlı tekrar edilmesi gereken dualar ve sureler bulunmamaktadır. Medyuma gidilerek büyü bozma konusunda talepte bulunmanızda fayda vardır. Başkasına yapılan büyü gerekli ritüellerin bozulması neticesinde büyünün etkisinde kalan taraf, normal haline bir süre sonra geri döner. Böylece kendini rahatsız eden musallat olan varlıklardan da kurtulmuş olur.

Başkasına Yapılan Büyü Sonucunda Neler Olur?

Başkasına yapılan büyünün sonucunda hangi kişilere büyü yapılmış ise onlarda bazı değişmeler oluşmaya başlar. Bu farklılıklar aşağıda sırayla belirtilmiştir:

 • Büyünün etkisi ile kişilerin davranışlarında problemler oluşmaya başlar. Ruhsal açıdan sıkıntı hissetmeye başlarlar.
 •  Büyünün etkisinde olanların uykuları düzensiz hale gelir. Aniden sıçrayarak uykudan uyanabilirler.
 • Devamlı kötü rüyalar kabuslar görürler. Ayrıca büyü yaptıran kişiyi de sıkça görürler.
 • Bazen karartı gölge ya da puslu görüntüler görürler.
 • Büyü etkisinde olan kişilerin vücutlarında sabah kalktıklarında morluk ya da şişlikler net bir şekilde görülür.
 • Aynı anda büyünün etkisi altında olan taraf, cansız varlıkları bazen hareket ediyor gibi görür.
 • Büyü yapılan kişiler günün içinde devamlı olarak terler ya da stresli olurlar.

Yukarıda anlatılan bilgiler eşliğinde büyü etkisinde olan taraf hızlıca medyuma gitmeli ve büyünün bozulma için gerekenleri yaptırmalıdır.

Ayrıca canbar büyüsü nedir? Merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Büyüden İnsanlar Zarar Görür Mü?

Büyünün etkileri bazen kişinin hayatı için olumlu bazen de olumsuz sonuçlar oluşturmaktadır. Büyünün yapılması yapılan taraftaki kişiler için bazen ruhsal yönden çöküntülere bazen de ölümlere sebebiyet vermektedir. Aşağıda büyü etkileri neticesinde meydana gelen sorunlar anlatılmıştır:

 • Büyü sonucu oluşan durumlar edilen niyete göre farklılık meydana getirebilmektedir. Mesela; bir kişinin maddî olarak sarsılması niyetiyle yapılmış bir büyü sonucu kişinin işi iflas edebilir başarısız olabilir.
 •  Büyü ile karşı tarafa kısmet bağlama büyüsü yapıldıysa, etki altında olan kişi hayatı süresince ilişkilerinde mutlu olamaz ve kolay kolay evlenemez.
 • Ayrıca ayrılma büyüsü yapılması neticesinde mutlu olan bir çift aniden kavga ederek nedensizce ayrılabilir.
 • Nefret duyduğunuz birinin hayatı alt üst olsun başına hep kötü şeyler gelsin istiyorsanız yaptıracağınız büyü ile kişinin sürekli mutsuz olmasını ve yaşamını problemli olarak sürdürür.
 • …..

Yukarıda belirtilen vaziyetlerin neticesinde büyü yapılan tarafın yaşamında devamlı olarak problemler oluşmaya başlar.  Büyünün gerçekleşmesinden sonra ruhsal çöküntü yaşayan kişilerin hayatı kötü gitmeye başlar.

Başkasına Yapılan Büyü Nasıl Bozulabilir?

Başkasına yapılan büyünün bozulmasında ne gibi tekniklerin uygulanacağı bilinmesi gerekir. Medyum hocası ile detaylı görüşme yapmak büyü bozmak için neler yapılmasını gerektiğini öğrenmek gereklidir. Büyü bozmak için yapılan muskalar sürekli yanınızda olmalıdır. Mesela; büyünün bozulma için okunması önemli olan dualar ve sureler hiç aksatma yapılmadan 7 gün hem sabah hem de akşam okunmalıdır. Düzenli okuma yapılması kişinin hayatının eski haline dönmesini sağlar. Hem psikolojisi hem de davranışları düzelir.

Fatiha Suresi İle Büyüyü Bozma

Fatiha süresi gün boyunca tüm namaz saatlerinde namaz kıldıktan sonra okunduğunda büyü etkisini yitirmeye başlar. Özellikle sevdiğiniz kadın ya da erkekten ayrılmanız niyetiyle yapılan büyüyü ve kısmet kapalılığını bozmak için Fatiha suresi okunur. Aşağıda Fatiha suresinin okunuşu verilmektedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm, Elhamdü lillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin,İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstakîm, Sırâtellezine en’amte aleyhim , ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda adı geçen Fatiha suresinin her gün namaz saatlerinde namazınız bittikten sonra 3 defa tekrarlanması önemlidir. okunması  gerekir. Fatiha suresinin düzenli okunması sonucu kişi eski normal hayatına geri döner.

Bakara Suresi İle Büyüyü Bozma

Bakara suresi ile bütün büyülerin bozulması mümkün olmaktadır.  Bakara suresinin 7 gün boyunca hem sabah  hem de  akşam olmak üzere okunması büyünün yapıldığı tarafın hareketlerinde farklılık meydana getirir. Önceleri musallat varlıklar ile uğraşan kişiler bu varlıklardan korunmuş olurlar. Aşağıda  Bakara suresinin okunuşu  sunulmuştur:

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun.
 • Ve ilahüküm ilahüv vahıd la ilahe illa hüver rahmanür rahıym.
 • İnne fı halkıs semavati vel erdı vahtilafil leyli ven nehari vel fülkilletı tecrı fil bahri bima yenfeun nase ve ma enzelellahü mines semai mim main fe ahya bihil erda ba’de mevtiha ve besse fıha min külli dabbetiv ve tasrıfir riyahı ves sehabil müsahhari beynes semai vel erdı le ayatil li kavmiy ya’kılun

Yukarıda geçen Bakara suresinin 1, 2, 3, 4, 5, 163 ve 164. ayetlerinin düzenli tekrar edilmesi halinde kişi üstündeki büyüler tam olarak bozularak etkisini kaybeder. Büyü etkisi altında olduğu fikrine kapılan kişiler yapılan kesinlikle Bakara suresinin belirtilen ayetlerini okumalıdır.

Büyü Bozmada Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar

Büyünün bozulmasında dikkat edilmesi gereken  noktalara titizlikle uyulmalıdır. Çoğunlukla büyünün bozulması amacıyla dua okumaya başlamadan önem verilmesi gerekenler detaylı olarak paylaşılmıştır:

 • Büyü bozma amacıyla duaların abdestli okunması gerekir. Yani dua okumaya başlamadan önce kesinlikle abdest alınmalıdır.
 • Dualara başlanmadan önce 4 rekat nafile namazı kılınması tavsiye edilmektedir.
 • Tüm dualar sabah namazı kılındıktan sonra güneş doğduğu gibi okunmaya başlamalıdır.
 • Dua okurken yüzünüzü kibleye dönüp ellerinizi semaya açmanız gereklidir. Diz çözerek dua etmeniz önem taşımaktadır.

Söylenilen kurallara uyulduğu taktirde büyü bozma işlemi hızlıca yapılacaktır. Bu nedenle gerekli şartlara uyum gösterilmesinde avantaj vardır.

Başkasına Yapılan Büyü Zamanla Bozulabilir Mi?

Başkasına yapılan büyünün belirli bir süre geçmesi sonucu kendiliğinden bozulması mümkün olmaktadır. Kaza ya da yaşanılan ani olaylar karşısında büyü etkileri yok olabilir. Birden bire karşılaşılan durumlar karşısında büyü etkisini tamamen yitirir. Aşağıda büyünün aniden bozulmasına neden olan olaylar aşağıda belirtilmiştir:

 • Bir büyünün aniden bozulması için büyünün etkisi altında olan taraf deprem, sel ve yangın tarzında doğal felaketler ile karşılaşmış olması gerekir.
 • Trafik kazası yaşayan bireyler de büyü etkisinden kendiliğinden kurtulur.
 • Düğün töreni gibi büyük organizasyonlarda oluşan kazalar neticesinde büyü bozulabilir.
 • Geçirdiği kaza sonrası bedeninde felç meydana gelen kişilerde de büyü etkisini yitirebilir.
 • Büyü yapılan taraf hamile kaldığında büyü etkileri tam anlamıyla yok olabilir.

Yukarıda verilen acil durumların aniden meydana gelmesi ile büyü kendiliğinden bozulabilir. Büyünün bozulması halinde tüm etkiden kurtularak kendi hallerine dönerler.

Arkaik İle Büyü Bozma

Arkaik ile büyü bozma eski dönemlerden günümüze kadar kullanılmaya devam edilmiş bir yöntemdir. Arkaik ile büyü bozmak için tütsü ve kan içirilme yöntemi kullanılabilir böylece büyünün tamamen bozulması sağlanır. Bunun sonucunda büyünün yapıldığı tarafta yer alan kişiler önceki psikolojik ve  bedensel özelliklerini geri kazanırlar. Yaşamlarına daha iyi bir şekilde devam ederler.

……

Sülfi cin daveti nedir? Sayfanızdan bilgileri detaylıca öğrenebilirsiniz.

Tuz İle Büyü Bozma

Tuz büyüsünün bozulması için gereken yöntemler aşağıda detaylıca anlatılmaktadır.  Bu yöntemler şunlardır.

 • Tuz ile büyünün bozulması için ilk olarak tamamen doğal tuz gerekir.
 • Tuzu bir kaba koyarak 70 defa sırasıyla Fatiha(Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn), İhlas(Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled,  Ve lem yekün lehû küfüven ehad), Felak(Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased) ve  Nas(Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs,  min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs) belirtilen duaların doğru olarak okunması gerekir.
 • Surelerin 70 defa tekrarlanması sırasında büyü bozulması için niyet edilir.
 • Dualar okunan tuz su ile niyet edilerek içilir ve büyü etkisi yok olur bu işlemden sonra kişiye bir daha başkası büyü yapamaz.

Yukarıda sayılan  işlemlerin düzenli ve doğru olarak yapılması ile birlikte kisiye yapılan  büyü bozulur etkisini yitirir musallat bir varlık  varsa üzerinden uzaklaşır. Tuz kullanılarak evde kolayca bir büyü bozulabilir.

Büyü Bozmada Sirke Kullanılması

Büyünün bozulmasında sirke kullanılması çok etkilidir. Aşağıda bir büyünün bozulmasında sirkenin nasıl kullanılacağı ile alakalı detaylar ayrıntılı şekilde verilmektedir:

 • Öncelikli olarak elma ve üzüm sirkesi su içine eklenerek karıştırılır.
 • Oluşturulan bu karışım ile vücut tamamen yıkanmalıdır.
 • Kovanın içinde sirkeli su kullanılarak gusül abdesti alınır.
 • Gerekli işlemler tamamladıktan sonra büyünün bozulması için abdest alırken niyet edebilir.
 • Niyet söyledikten sonra bu iletişim ile büyünün bozulması gerçekleşmiş olur. Böylece büyünün etkisi altında kalan taraf, büyüden kurtularak önceki haline döner. Bunun neticesinde de kişi bir daha büyüden etkilenmez.

Yukarıda bahsedilen adımların anlatıldığı gibi tam olarak uygulanmasından sonra   sirke kullanılarak büyü bozulması işlemi kolayca şekilde yapılır. Bu sürecin sonunda büyü etkisini kaybetmeye başlar.

Medyum Yasin hoca