Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gülle yapılan aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Gülle yapılan aşk büyülerini kimler yapabilir? Gülle yapılan aşk büyüsü hakkında detay dolu bilgilere sayfamız aracılığı ile göz atabilirsiniz.

 

Gülle yapılan aşk büyüsünün sonucunda herkes sevdiğine ve de hayallerine kavuşma ihtimali ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durum da bu büyüyü cazip kılan bir durumdur. Gülle yapılan aşk büyüsü son derece kuvvetli ve etkilidir. Bu nedenle kesinlikle bir medyum hoca ile çalışmanız şarttır.

Gül Büyüsünün Tanımı

 

Gül büyüsü çok eski uygarlıklardan bu yana süregelen ve etkisi hala dün gibi günümüzde de konuşulan, önemi azalmayan bir büyü türüdür. Ana malzemesi gül olan bu büyü sayesinde sevenlerin kavuştuğu ve en imkansız denecek kadar zor olan aşkların bile birleşime uğradığı görülmektedir.

 

En sağlam evliliklerin ve en aşk dolu olan ilişkilerin temelinde yatan gül büyüsünün yapılmasından hemen kısa bir süre sonra etkisi ortaya çıkmaktadır. Bunun sonucunda da hayal edilen ilişkiler ve mutlu sonlar kaçınılmaz bir hal almaktadır.

Gül Yaprağından Yapılan Aşk Büyüsü

 

Gül yaprağından yapılan aşk büyüsünün uygulanması kesinlikle çok dikkat gerektiren bir konudur. Adımlar şu şekildedir:

 

 • İlk olarak kırmızı renkte bir gülün temin edilmesi gerekir.
 • Gülün alınmasından sonra gülün üzerinden 7 adet yaprağın alınması gerekir. Bu yaprakları alırken çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü, yaprakların kesinlikle yırtılmaması veya kopmaması gerekir.
 • Daha sonra alınan 7 adet gül yaprağı bir kaseye koyulur.
 • Kaseye koyulan yaprakların ardından bir su bardağı kaynatılmış süt hazırlanmalıdır.
 • Sütün kaynatılmasından sonra 2 adet kesme şeker alınmalıdır. Bunun dışında 2 çay kaşığı toz şeker de alınabilir.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra 7 adet gül yaprağını üst üste gelecek şekilde koyup iki parmağınızın arasına yerleştirin.
 • Yaprakların yerleştirilmesinden sonra kaynatılmış bir su bardağı sütü ağzınıza dökerek okunması gereken tılsımlı sözcükleri ve duaları söylemelisiniz.

 

Gerçek aşk büyüsü tarifi nedir? Tıklayarak okuyabilirsiniz.

Gül Büyüsünün Sonuçları

 

Gül büyüsü yaptıran çiftler ve kişilerde çok mutlu edecek olan sonuçlar 14 gün içerisinde kesin bir şekilde kendisini gösterecektir.

 

 • Gül yaprağı büyüsü yapılan evli eşlerin arasında kavgasız, sorunsuz ve de problemsiz bir ilişki ortaya çıkmaya başlar.
 • Eşler birbirine bağlı bir şekilde mutlu beraberliklerinde yol alıp giderler.
 • Büyüyü kime yaptırdıysanız o kişi size aşık ve bağlı bir hal almaya başlar.
 • Büyüyü yapan kişinin amacı kesin bir şekilde hayata geçer.

 

Daha birçok güzel sonuç için gül yaprağı büyüsü sizin için etkili olacaktır. Amacınız her ne ise özellikle de aşk amacı ile büyüyü hayata geçirmek gibi bir niyetiniz varsa, işte o zaman büyü sizin için tam da istediğiniz sonuçları hayata geçirecektir. Sizin istediğiniz hayata erişmeniz de çok kısa bir zaman içinde mümkün olacaktır. Hayallerinizdeki aşkı ve hayallerinizdeki mutluluğu yaşamanız için gerekli olan tek şeyin bir gül büyüsü olduğunu biliyor musunuz?

Kırmızı Gülden Aşk Büyüsü Yapma

 

Kırmızı gülden aşk büyüsünün yapılması sonucunda dilediğiniz aşka kavuşmanız çok hzılı bir şekilde olacaktır. Kırmızı aşkın ve de bağlılığın rengidir. Bu nedenle de aşk büyüsünde kırmızı gül kullanılmaktadır.  Kırmızı gül büyüsünü medyumunuzun da yardımı ve desteği ile şu adımlar ile hayata geçirebilirsiniz:

 

 • Kırmızı gülden aşk büyüsünün yapılması için ilk olarak bir tane kırmızı gül alınmalıdır.
 • Kırmızı gülün alınmasından sonra gülün üzerine size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını söyleyerek iyi niyette  bulunmanız gerekir.
 • Niyetin edilmesinden sonra gülün üzerine “Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr” duasının okunması gerekir.
 • Duanın okunmasının ardından okunmuş gülü size âşık olmasını istediğiniz kişiye vermeniz gerekir. Bu gülün verilmesini sadece büyüyü yapanın gerçekleştirmesi gerekir. Eğer, bir başkası sizin adınıza okunmuş kırmızı gülü âşık olmasını istediğiniz insana verirse, bu kişi size aşık olmak yerine kırmızı gülü verene aşık olur. Bu yüzden okunmuş kırmızı gülü, büyüyü yapan kişinin vermesi gerekir.

 

Kırmızı gülle yapılan aşk büyüsünün etkisi, adımlar doğru bir şekilde atıldığı sürece çok kısa zamanda kendisini gösterecektir.

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü İle Düşünceler Etkilenir mi?

 

Gülle yapılan aşk büyüsü ile düşünceler de değişmektedir. Zaten bu büyü karşı tarafın duygularını, zihnini ve de kalbini direkt olarak etkiler. Bu sayede dilediğiniz kişinin dilediği düşünceler içerisinde olmasına bu büyü ile yol açabilirsiniz. Büyünün etkisi çok kuvvetlidir. Yaptığınız kişinin direkt olarak size aşık olmasını sağlarsınız. Öyle ki aşkınızdan divane hale gelen bir insan haline dönüşür o kişi.

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Etkili Mi?

 

Gülle yapılan aşk büyüsünün etkisi çok ama çok kuvvetlidir. Çok kısa bir süre altında etki gösteren bu büyü aynı zamanda da kalıcı sonuçları doğurur. Gülle yapılan bir aşk büyüsü sonucunda evliyseniz evliliğiniz güzelleşir ve de eşiniz ile sorunsuz bir beraberlik içerisinde olmaya başlarsınız.

Gül İle İstediğini Aşık Etme

 

Gül ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için okuyabileceğiniz bir dua vardır. işte medyum hocanızın desteği ile okuyabileceğiniz o dua:

 

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.

 

 

Hamura büyüsü nedir, Hamura büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Kimlere Yaptırılabilir?

 

Gülle yapılan aşk büyüsünü istediğiniz kişiye yapabilirsiniz. İsterseniz sevgilinize, isterseniz eşinize, isterseniz nişanlınıza… Büyüyü istediğiniz kişiye yaptırmanızın ardından hayata geçecek olan etkilerden de çok memnun kalacak olduğunuz kesindir.

 

Gül ile yapılan büyüler özellikle de evli çiftlerin üzerinde nokta atışı uygulamalardır. Evliliğinizin daha bağlı ve daha da güzel bir şekle girmesini istiyorsanız, işte o zaman bu büyü size iyi gelebilecek olan büyüdür.

Gül Büyüsünün Dindeki Yeri

 

Gül büyüsünün yapılması dinimizde uygun bir işlem değildir. Genel olarak değerlendirildiği zaman, büyülerin hiçbiri dinimizde uygun olan büyüler değildir. Bu yüzden gül büyüsünün bir günah olduğunu bilerek yaptırmanız gerekmektedir. Sevenleri birleştirme amacı ile hayata geçirilen bu büyü elbette ki bizim dinimizde günahtır. Ancak eğer ki bu mesuliyeti göze alıyorsanız, uygun ve uzman bir medyum ile çalışma sağlayabilirsiniz.

Bu büyü aynı zamanda birbirini seven kişileri ve evli çiftleri ayırmak için de yapılabilen bir büyü uygulamasıdır. Niyetiniz kötü olduğu zaman ve bu kötü niyet ile büyü yaptırdığınız zaman işte o halde daha kötü bir günahın içinde olabilecek olduğunuzu bilmeniz gerekir.  bu yüzden büyüleri yaptıracaksanız da iyi niyet ile yaptırmalısınız.

Gül Büyüsünün Tutma Süresi

 

Gül büyüsünün tutma süresi yapılma aşamasındaki eylemlere göre değişiklik gösterecektir. Ama eğer tüm adımlara ve de aşamalara uygun bir şekilde büyüyü devam ettirirseniz işte o zaman büyü 7 gün içinde etki etmeye başlayacaktır. Eşinizi kendinize bağlamak için ya da sevgilinizi, nişanlınızı bir arkadaşınızı kendinize bağlamak için bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız uygun ve uzman olan bir medyum ile çalışmanız gerekir. Ardından da büyü 7 gün içinde hayata geçecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Gülle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Gül büyüsü en etkili aşık etme yöntemleri arasında yer alan bir büyü türüdür. Aşkın da simgesi olan gül ve kırmızı gül ile yapılan bir büyü sayesinde istediğiniz kişinin size tez bir vakitte aşık olduğuna şahit olabilirsiniz. Gül büyüsü istediğiniz kişiyi size aşık eden en kalıcı büyü türü olacaktır sizin için.

Gül büyüsü ile eşinizi kendinize çok kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bağlama ve de aşık etme konusunda bire bir olan gül büyüsü, bir kişiyi kendinize bağlamanız için en etkili yoldur. Gül büyüsünü yaptığınız kişi size istediğiniz kadar aşık olacaktır.

Bir kişiyi kendinize aşık etmeniz için yapabileceğiniz birçok büyü vardır. Özellikle gül büyüsü, aşkın ta kendisini ortaya yansıtacak olan kuvvetli ve etkili bir büyü olarak size yardımcı olacaktır. Gerçek aşk büyüleri kategorisinde yer alan gül büyüsü ile dilediğiniz aşka erişmeniz mümkün olacak ve her zaman da kalıcı bir hal alacaktır.

Gül büyüsü birçok sebep ve de amaç ile yapılan bir büyü türüdür. Bu nedenle de bu büyünün malzemeleri duruma, kişiye ve de amaca göre değişiklik gösterecektir. Çalışma yapmış olduğunuz medyumunuz size hangi malzemeleri edinmeniz gerektiği konusunda yardımcı olacak olan kişiler olacaktır.

Gül büyüsü doğru ritüeller ve de adımlar ile hayata geçirilirse 7 gün içinde etki edebilir. Bu noktada önemli olan şartları medyumunuz size anlatacak ve de bildirecektir. Eğer ki uzman bir medyumla çalışıyorsanız ve medyumunuzun tüm söylediklerini hayata geçiriyorsanız en tez zamanda büyünüz hayata geçecek demektir bu.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 306 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

6 Evet
7 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jojobet - Vbet giriş -