Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder Artık Biliyorum

Üst komşum evli olmasına rağmen ona sırılsıklam âşıktım bekâr ve ailesi ile yaşayan bir adamdım şimdiye kadar kimseye baktığımda bu kadar heyecanlanmamıştım ancak onu nasıl kazanırım bilemiyordum. Bazen çocuğu ile bize geliyor annemle sohbet edip çay içiyordu oğlu ile oyunlar oynarken hayranlıkla beni izlediğini fark ettim meğer kocası ikisine karşı çok ilgisizmiş ama bırakmasına imkân yokmuş. Bende zaten bildiğim konular üzerine bağlama büyüsü kaç günde etki eder düşünmeye başladım Bura hocamız ile birkaç görüşmem olmuştu bu defa kendim için yardım isteyecektim.
Her Yol Benimle Olmaya Çıkmalıydı
Hemen mesaj atıp durumu açıkladım çalıştığım için yanına gidemiyordum beni tamamen anladığında bir de sevdiğim kızın fotoğrafını yolladım bağlama büyüsü nedir diye öğrendikten sonra kısa zaman da bir çalışma yaptı geri dönüş sağladığın da ise her şeyin hallolacağını söyledi yalnızca zamana bırakıp beklemeliydim.
Bize her geldiğinde bir adım daha yaklaşıyordum yakın zaman da boşanacakları haberini aldığımda yanında havalara uçamamıştım kadın onu bırakamıyor diye adam dava açacaktı her şey belli bir zaman sonra düzene girecekti. Bağlama büyüsü nasıl yapılır böylelikle hocamın da katkılarıyla işe yaramıştı artık kocasından çok gözü beni görüyordu muhteşem ikili olmuştuk sizler de sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız 0553 371 89 94 resmi numarasından Medyum Burak hocamıza ulaşabilirsiniz. Kavuşma büyüleri ile ilgili yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 724 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir