Soğutma Büyüsü Yaptırma

Eski nişanlım ile hareketlerini beğenmediğim için ayrılmıştım ancak bir türlü peşimi bırakmıyordu nereye gitsem arkamda rastlıyordum artık hayatımı iyiden iyiye etkilemeye başlamıştı. Onu bu huyundan vazgeçirmek için her şeyi söyledim fakat belli bir sonuca ulaşamadım en son çarem soğutma büyüsü yaptırmak olacaktı bunu kendi istedi.
Hocama Rastladığım İçin Şanslıydım
İnternette Burak Hocamıza rastladım hemen 0553 371 89 94 numaraları telefondan arayarak iletişime geçtim bir şeylerin değişeceğini biliyorum o his içime doğmuştu. Hayatımı kurmak artık onun olmadığı onu görmediğim bir yerde yoluma bakmak istiyordum bunun için soğutma büyüsü nedir diye sorup soruşturdum benim tek çıkar yolum bu olacaktı.
Her şeyi değiştirecek hocam gerekli tüm talimatları bana vermişti yaklaşık bir hafta sonra gördüğüm günler azalmaya başlamıştı her gün görmüyordum karşıma olur olmadık yerde de çıkmıyordu sanırım bir şeyler değişiyordu. Birine âşık olmuştum ancak eski nişanlımdan o kadar çok korkuyordum ki soğutma büyüsü nasıl yapılır etkisine bakmaya başladım. Zaten tahmin ettiğimden de kısa bir zaman içinde elini tutmaya karar verdiğim insan ile gönlümce gezip dolaşıyor istediğimi de yapıyordum. Çünkü karşıma çıkıp beni sıkan, her gün telefonla arayıp rahatsız eden kimse yoktu kurtulmuştum ve bu çok kolay olmuştu şimdi benimle aynı sorunları yaşayan herkese hocamı tavsiye ediyorum sizler de hayatınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak soğutma muskaları hakkındaki yazıyı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 590 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir