Hüddam Büyüsü Nedir, Hüddam Büyüleri Nasıl Yapılır?

Hüddam büyüsü nedir, hüddam büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki gösterir? Hüddam Büyüsü hakkında detaylara hemen yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Hüddam büyüsü ile herkes istediği büyüyü yapabilme imkanını elde eder. Hüddamların talepleri ve istekleriyle gerçekleştirilen büyü uygulaması doğa üstü musallatlar ile işlemin yapılmasına eşlik eder.

Hüddamın Tanımı

Hüddamlar, genellikle aşk ve bağlama büyülerinin hayata geçirilmesinde büyük rol oynar. Hüddamlar hem dünyada hem de ruhsal alemde vazifelendirilirler. Bu nedenle Hüddamların kişiliklerinde farklılıklar meydana gelebilir. Hüddamlar bazen sinirli, bazen ise tam tersi pozitif bir ruha sahiptirler.

Hüddam olabilmenin kesinlikle şartları vardır. Bu şartlardan ilki Hüddam davetinin alınması işlemidir. Hüddam davetiyesi alındıktan sonra büyü yapılışı ve iptal süreci için vazifelendirilmiş Hüddamlar, talepleri en iyi şekilde gerçekleştirirler.

Bakır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Hüddam Çağırmak Mümkün Mü?

Hüddamaları çağırmak elbette uygundur.  Hüddamlar çoğunlukla, büyülerin uygulanması için çağırılır. Ayrıca büyünün iptali musallat varlıkların da uzaklaştırılması için vazifelendirmek amacıyla çağrılır. Hüddamların davet edilmesinde ortamın kesinlikle hem karanlık hem de daha sessiz olması önem taşır.

Hüddam Çağırmak Tehlikeli Mi?

Hüddam ile iletişime geçmek oldukça tehlikeli bir iştir. Hüddamın davet edilmesinden hemen sonra büyü yapanların kişilerin başına negatif vaziyetler gelebilir. Aşağıda Hüddam davet edildiğinde oluşabilecek kötü durumlar sırasıyla ayrıntılı bir şekilde tanıtılmaktadır:

………

 • Hüddam ile iletişime geçmek, dinimizde günahtır. Hüddam çağıranlar bağışlanması zor kişilerdir.
 • Ayrıca Hüddam çağıran kişiler Kuranda geçen dua ve sürelerden kendi çıkarları uğruna faydalanırlar bu sebeple kul hakkına girmiş sayılırlar.
 •  Hüddam çağıranlara, çoğunlukla cinler ve iblisler musallat olur.
 •  Hüddam çağıranlara Allah asla destek kapılarını açmaz.

Yukarıda belirtilen kötü sonuçların oluşması için Hüddam çağırmak isteyenler, bu konuyu iyice düşünmelidir. Bunun için kesinlikle dini ve eski büyü  kitaplarından bilgiler edinmelidirler.

Cinlerin Etkisini Yok Etme

Cinlerin yok edilmesi için Hüddamların davet edilmesi gerekir. Fakat, bu işlemin uygulanmasında kesinlikle gerçek hocalardan destek alınması önemlidir. Bunun için çoğunlukla büyünün iptal edilmesi esnasında cinlerin ortadan kalkmasını sağlamak için medyumlar Hüddamları vazifelendirerek büyünün iptal edilmesini sağlanmalıdır.

Aşağıda cinlerin ortadan kaldırılmasında her gün hem sabah hem de akşam tekrarlanması gereken dualar ve hadisler ayrıntılı bir şekilde sunulmuştur:

 • Süleyman’ın buyruğuna da hem sabah hem de akşam olmak üzere bir aylık yol alan rüzgârı verdik. Bakır madenini onun için eritip akıttık. Musallat varlıkların da Allah’ın izniyle onun hizmetinde çalışanlar oldu. Bu çalışanlardan kim emrimizden sapma gösterse, ona yakıcı ateşin azabını tattıracağımızı belirttik (Sebe Suresi/ 12. Ayet )
 • Süleyman, Davud’a vâris oldu ve şöyle söyledi ki: Ey insanlar! Bize kuş dili öğretildi ve bize farklı nasipler sunuldu. Gerceği bu, tamamen bir lütuftur. (El-Enbiya Suresi/ 81. Ayet)
 • Onun için hem dalgıçlık hem de farklı işler de gören iblislerin de onun emri altına verdik. Tümünü biz gözetiyorduk. (Enbiya Suresi/ 82. Ayet)
 • Hamd olsun ki biz, Davud’a ve Süleyman’a özel yetenekler verdik. Bu peygamberler: “Bizi mümin kullarının çoğunluğundan üstün eyleyen Allah’a hamd olsun” diye söylediler. (Neml Suresi/ 15. Ayet)
 • Cinlerden, insanlardan ve kuşlardan oluşan gruplar Hz Süleyman’a itaat için toplandı, hepsi (onun tarafından) sürekli olarak titizlikle ona hizmet ediyordu. (Neml Suresi/ 17. Ayet)
 • Asi olan iblisleri ise zincirler ile bağlayarak ona boyun eğmesini sağladık . (Sad Suresi/ 38. Ayet)
 • Suya atlayarak onun için faydalar sağlayan ve farklı işler de yapan iblisleri tekrar onun emrine verdik. (Enbiya Suresi- 21/82)

Yukarıda geçen duaların 7 gün süresince tekrar edilmesi sonucunda musallat varlıklar tam olarak etkilerini kaybeder ve bir daha bu duaları okuyan kişilere yeniden yaklaşmazlar.

Hüddam Çeşitleri Nelerdir?

Hüddamların vazifelendirildikleri yerlere göre çok sayıda çeşitleri vardır. Aşağıda Hüddam çeşitleri konusunda detaylı bilgiler yer alır.  Bu ayrıntıları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kişilerin delirlemesine neden olan Hüddamlar bulunmaktadır.
 • Bağlama ve aşık etme büyülerinde vazife verilen Hüddamlar vardır.
 • Aynı zamanda kişilerin yaşamlarının pozitif yada negatif yönde gitmesine yardımcı olan Hüddamlar vardır.
 •  Medyumun belirli bir süreliğine vazifelendirdiği Hüddamlar da bulunmaktadır.
 • Çok sayıda kişinin kısa sürede zenginleşmesine imkan sunan Hüddamlar vardır.

Yukarıda tarif edilen Hüddam türleri, konulara ve vazife yerlerine göre değişim gösterebilir. Dilediğiniz bir meslekte başarılı olmak iyi sonuçlar elde etmek ya da farklı bir kişinin yaşamının negatif yönde gitmesini talep edip karşısındaki kişiye kin duyan ve intikam almak isteyen kişiler Hüddamları davet edebilir.  Ancak, bu uygulama için kesinlikle gerçek hocaya gidilmelidir.

Hüddamları Görebilir Miyiz?

Hüddamlar çoğunlukla kendilerini göstermezler. Çünkü, Hüddamlar yaşamları süresince her daim çıplak dolaşırlar. Bu nedenden ötürü Hüddamlar insanlardan çekindikleri için onlara gözükmeyi tercih etmezler. Ayrıca Hüddamların görüntüleri de insanlar için oldukça korkunç bir şekildedir. Bu sebeple Hüddamları davet etme talebiniz olduğu zaman medyuma başvurmanız gerekir. Hüddamlar medyumdan ürktükleri için onların her isteğini yapmaktadır.

Hüddam Büyüsünün Etkisinden Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Hüddam büyüsünün etkisinden korunmak için bazı ritüellerin dikkatlice yapılması gerekir.  Aşağıda Hüddam büyüsü etkisi altında kalan kişilerin uygulaması gerekenler ayrıntılı olarak anlatılmaktadır:

 • Hüddam büyüsünü etkilerini kaldırmak için öncelikli olarak medyuma gidilmelidir. Medyum Hüddam büyüsünün iptali için farklı bir Hüddam ile ruhsal yönden irtibata geçerek onu vazifelendirir. Görev verilen Hüddam vasıtasıyla büyünün etkisi 3 saat gibi kısa bir sürede ortadan kalkar.
 • Ayrıca Hüddam büyüsünün iptalinde Muavvizeyetyn suresinin (Bismillahirrahmanirrahim, Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs) duasının söylenmesi gerekir. Bu sürenin söylenmesi neticesinde elde edilen bütün Hüddam büyüleri tam anlamıyla iptal olur ve büyünün negatif etkileri altında olan kişilerin davranışları eski durumuna döner.

Yukarıda ifade edilen durumların tek tek yapılması sonucunda Hüddam büyüsü yapılanlar,  neticesinde büyünün tesirinden kurtularak önceki hayatlarına geri döner.

Hüddamlar Büyü Bozabilir Mi?

Hüddamlar, büyü bozma işleminde ile de vazifelendirilebilirler. Çoğunlukla kara büyülerin iptal edilmesinde gerçek hocalar Hüddamları davet ederken onlardan destek alır. Medyumlar Hüddamlarla ruhsal yönden iletişim kurarak iptal edilmesini talep ettiğiniz bütün büyülerin sonuçlarının ortadan kalkmasını sağlar.  Böylece Hüddamlar bedeninize musallat olan varlıkları sizden uzaklaştırarak tekrar zarar vermelerini engellerler. Bunun neticesinde hemen hemen 1 ay sonra yapılan bir büyünün etkisi altında iseniz tam olarak kurtulabilirsiniz böylece davranışlarınız normale döner.

Büyülerin bozulmasında Hüddamların davet edilmesi işlemini gerçek  bir hoca yapmalıdır. Medyumun talepleri ve sizi yönlendirmesi ile birlikte davet edilen Hüddamlar size zarar vermezler. Ancak kendi kendinize Hüddam davet etme uygulamasını yaptığınızda Hüddamlara uygunsuz bir davranış  ya da  hareket  yapmanız halinde Hüddamlar bir hayatınızın sonuna kadar sizi devamlı olarak rahatsız  eder.

Kara büyü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Hüddam Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Hüddam büyüsünü işinin ehli olan herkese yaptırabilirsiniz. Bunun sebeple gerçek hocadan destek almanız önemlidir.  Hüddam büyüsü dilediğiniz her konuda yaptırılabilir. Mesela; çok arzu ettiğiniz bir kişiyi kendinize aşık etmek amacıyla Hüddam büyüsünü uygulayarak  kendinize deli gibi bağlayabilirsiniz. Ayrıca intikam almak istediğiniz biri varsa yaşamının sürekli kötü gitmesini istiyorsanız Hüddam büyüsü ile bu hayalimizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bununla birlikte maddi yönden daha fazla gelir elde edip zenginleşmek için Hüddam büyüsü çalışması yaptırabilirsiniz.

Bazı kişilere Hüddam büyüsü tutmaz. Mesela; doğuştan ağma olan bir kişiye Hüddam büyüsü etki etmez. Ayrıca tek yumurta ikizlerine de Hüddam büyüsü uygulansa bile hiçbir şekilde bu büyü tutmaz. Bu sebeple yalnızca bu ifade edilen kişiler haricinde olanlara Hüddam büyüsünü uygulanabilir. büyünün uygulanmasında gerekli ritüellerin doğru uygulanması için medyuma başvurulması gerekir.

Hüddam Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Hüddam büyüsü ile çok sevdiğiniz kişiyi tamamen kendinize aşık ederek aşk dolu bir yaşam sürdürebilirsiniz. Hüddam büyüsü ile sevmesini talep ettiğiniz kişinin hem aklına hem de yüreğine Hüddamlar ile tılsımlı kelimeler kullanarak sanki istediği kişi kendiliğinden aşık olmuş gibi hisseder.  Böylece arzu ettiğiniz bireyin bilinçaltı Hüddamlar vasıtasıyla kontrol edilerek diğer kişinin bütün benliği kontrol altında tutulabilir.

Hüddam büyüsünün uygulanması için kesinlikle medyuma başvurulmalıdır. Medyumun sorumluluk verdiği Hüddamlar vasıtasıyla en fazla 1 hafta sürede aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Bununla beraber medyumun Hüddamlarla  ruhsal yönden iletişim kurması sizin yönünüzden  çok daha iyi olur.  Çünkü, Hüddamlar bazen ruhsal bunalım geçirebilirler böyle durumlarda taleplerinizi ters bir şekilde yapabilir. Bu riski almamak için medyumdan destek almakta fayda vardır. Medyumun uygulayacağı Hüddam büyüsü ile sevdiğiniz kişiyle hayatınız süresince mutlu yaşayabilirsiniz.

Hüddam  Büyüsü İle  Aşık Etme  Kaç Günde  Gerçekleşir?

Hüddam büyüsü ile aşık etme işleminin medyum ile uygulanması neticesinde sevdiğiniz kişinin size aşık olması minimum 7 günde gerçekleşir. Hüddam büyüsünün gerçekleştirilmesinden sonra 7 günde Arzu ettiğiniz kişi size deli divane aşık olur ve devamlı sizi düşünür.

Ayrıca Hüddam büyüsü ile bağlama kendini sevdirme yaklaşık 40 gün içerisinde belirtilerini göstermeye başlar. 40 günde büyünün etkisinde olan taraf, hayatı sonlanana kadar sizi sürekli hayallerinde görür ve her daim yanınızda ölene kadar kadar kalır.

Bir önceki yazımız olan Pirinç Büyüsü Nedir, Pirinç Büyüleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde bir tutam pirinç büyüsü, etki süreleri ne kadardır ve geri getirme muskası nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Hüddam Büyüsü Nedir, Hüddam Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Hüddam olmak yaratılıştan oluşan Allah vergisi bazı özellikleri gerektirir. Doğuştan oluşan özel niteliklerin olması olmazsa olmaz şartlardandır. Kişiler ufak yaşlarından itibaren kendilerinde oluşan bazı değişik şeyleri anlayabilirler. Diğer yandan, bu konuda yetenek olması yeterli olmaz. Manevi varlıkların size etki etmeleri sonucu siz de hüddam özelliği kazanabilirsiniz. Bazı eğitimleri alarak ve kişisel yetenekleriniz ile manevi alemlerle iletişim kurarak hüddam olabilirsiniz.

Hüddamlar hem cinleri hem de şeytanları iradesi altına alabilirler. Ayrıca musallat varlıklarla iletişim kurma ve onları vazifelendirme özelliğine sahiptirler. Bu sebeple, büyü de yardımcı olabilirler. Genellikle büyüler hüddamlar vasıtası ile yaptırılırlar. Fakat hüddamın iyi mi kötü mü olduğu konusuna kesin olarak emin olamazsınız. Tam anlamıyla size fayda sağlamak için mi yoksa size yardım etmek için mi büyüde görev alırlar bunu bilemezsiniz.

Biz normal kişilerin hüddam olan varlıkları anlayabilmemiz mümkün olmayabilir. Fakat kendinizde oluşan ya da çok yakın arkadaşınız akrabanız ailenizde oluşan normalden farklı durumları anladığınız an medyuma başvurmalısınız.

Bazı hüddamlar varlıksal özelliklerini topluma daha iyi görünmek için kullanabilirler. Mesela büyü yapan kişilerin isteklerinin yerine getirilmesi için bazı büyülerin uygulanmasında musallat varlıklar ile işlem yapabilmektedirler. Ayrıca şeytani varlık musallatından bireyleri kurtarmak için de yeteneklerini kullanabilirler. Fakat niyeti zarar vermek olan kötü hüddamlar da vardır.

Hem manevi ilimler hem de gizli ilimler konusunda tam olarak uzman ve güvenilir bir hoca arıyorsanız sayfamız üzerinden ve ya iletişim telefonunu arayarak hüddam konusunda destek sağlayacak hocalarla bağlantı kurabilirsiniz.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 52 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

2 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir