Kaşık Büyüsü Nedir?

Kara büyüler hakkında araştırma yapan kişilerin en çok sordukları sorulardan biri de kaşık büyüsü nedir ve ne amaçla yapılır olmaktadır. Bu işlemler kara büyüler içinde yer alan ve bunlardan en tehlikeli olanlardan biridir. Özellikle insanların hayatlarının allak bullak edecek kadar güçlü olan bu işlemler her zaman için insanların uzak durmak istedikleri ve etkilerinden korunmak için manevi korunma işlemlerinden yardım aldıkları işlemlerdir.
Nasıl Yapılır?
Kaşık büyüsü işlemleri nasıl yapılır sorusu ile yola çıkan kişiler özellikle bu işlemlerin yapılış tekniklerini öğrendikleri zaman bu işlemlerden uzak durmak istemektedirler. Bunun sebebi ise bu işlemlerin mezardan alınan kefen parçaları ile yapılmasıdır. Doğal olarak bu korkutucu teknikler sebebi ile bu işlemler her zaman en az yapılan işlemlerden biri olmuştur.
Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar?
Kaşık büyüsü nedir ve etkileri ne zaman ortaya çıkar gibi sorular her zaman için bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin en önem vermeleri gereken konulardır. En fazla 2 haftaya kadar kesin sonuçlar veren bu işlemler çok iyi düşünmeden kesinlikle yapılmamalıdır. Bu sebeple ne olursa olsun mutlaka medyum Burak gibi resmi ve deneyimli medyumlardan fikir alarak hareket etmek gerekmektedir. Kendisine ulaşmak isteyen kişiler resmi telefonu olan 0553 371 89 94 numarasından kolayca ulaşabilir ve her türlü medyumluk işlemleri hakkında gerekli bilgileri kendisinden alabilirler.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 686 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir