Kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua

Sizi hiç dinlemeyen ve sürekli başına buyruk hareket eden, sanki siz yokmuşsunuz gibi davranan bir kocanız varda eminim şu an okuduklarınız size yabancı gelmeyecektir. Severek evlenip sonradan pişmanlık duyduğum bir evliliğim vardı çükü eşim o kadar başına buyruktu ki beni hiç dinelemezdi. Ona lafımı geçiremediğim için de sinirlerim bozuluyordu. Neticede evlilik denilen şey karşılıklı gelişiyor o yüzden mutlaka insanların karşısındakini de dinlemesi gerekiyordu. Ben de ona haddini bildirmeyi istedim açıkçası ve kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua konusunda yardım aldım.
Sonuç mükemmel oldu
Aslında bu dua sayesinde onun kişiliğini ezmek değil ama aramızdaki iletişimi güçlendirmek istedim. Aksi halde o da kendi fikirlerini savunabilir. Medyum Burak bey bana bu dua hakkında destek olduktan sonra eşim artık beni dinlemeye ve ne dersem yapmaya başladı. İlk başta hakikaten o kadar değişik geldi ki. Neticede alışmadığım bir durum olduğu için yadırgıyordum ama sonraları çok hoşuma gittiğini itiraf etmeliyim.
Ne dersem yapıyor
Artık ne dersem yapıyor ve beni asla ikiletmiyor. Evde huzur var ve barış var. Aramı şahane güzelleşti. Ben de çok mutlu ve rahatım. Tüm bunlar medyum Burak bey sayesinde oldu. Onu 0553 371 89 94’ten arayarak görüşmemiş olsaydım ve bu dua ile alakalı yardım almasaydım eminim sonuç böyle olmazdı. Doğru insanla her şey bir anda değişiyor.

Bir önceki yazımız olan Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 5852 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
12 Hayır

“Kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua” için 9 yorum var.

  1. Kocam beni hiç takmıyor söylediklerimi önemsemiyor gibiydi. Ağzımdan çıkanları duymuyor gibi davrandığı için bende medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdım. Çalışmak isteyenlere tavsiye ederim hocamı.

  2. Kocam beni değil başka kadınları önemsiyordu. Aynı yatağı paylaşmamıza rağmen benden buz gibi uzak duruyordu bende Medyum Burak’a sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırdım. Artık ağzımdan çıkan herşeyi emir biliyor sağolasın hocam.

  3. Medyum Burak hocam sayesinde kaynanamın etkisinden kurtuldum. Evde hiç sözüm geçmiyordu. Eşim kendi annesinin etkisinden bir türlü çıkamıyor ve kavga ediyorduk sürekli olarak. Ben de hocamdan sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı konusunda yardım aldım. Siz de mutlaka çalışın hocamla.

  4. Kocam başka bir kadın yüzünden kişilik değiştirmeye başlamıştı. Eski huyları gitmiş yerine bakımlı ve elit bir erkek gelmişti ve çok ilgisizdi bana karşı. Ben de Medyum Burak hocadan harmura aşk celbi için destek istedim sağ olsun yardımcı oldu.

  5. Yıllardır aynı evi paylaştığım hayat arkadaşım beni başka bir kadın için aldatınca ben de o kadından ayrılıp bana tekrar geri dönmesi için Medyum Burak’a soğutma celbi yaptırdım. Herkes bu hoca ile çalışıp sonuç alabilir.

  6. Evliliğimi yok etmek isteyen sinir bozucu bir kadından kurtulmak için Medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürme celbi yaptırdım. Hocamın ellerine kollarına sağlık çok iyi sonuçlar aldığımı söylemeliyim.

  7. Şu anda sevdiğim erkek için Medyum Burak’a kısmet açma celbi yaptırıyorum. İnşaat sizler gibi bende olumlu sonuçlar alırım. Hocamla sürekli iletişim halindeyim. Her konuda beni bilgilendirdi sağ olsun.

  8. Hocam merhaba biz evlendik ve eşimin ailesi bize gelince çoğu şeyi para yok diyip gerek yok diyip yapmadılar eşime yapmıyorlar deyince onları savunuyor kızları evlendi gerekli gereksiz herşeyi baştan aşağı aldılar anlayacağın sadece bize yok ama eşim bunu görmüyor ve bize alınan hiçbirşeye yardım etmedikleri gibi altınlarımı alıp ödediler yetmedi krediyi krediyle kapatıyorlar borca borç yapıyor eşim birşey deyince de sananı sen karışma birsürü laf ediyor eşim ailesinin ağzıyla dolaşıp bizi yok sayıyor 1 yıllık evliyim evim ayrı olmasına rağmen 9 aydır kaynanamlardayım bana yardım et hocam bu gidişle ortada evlilik kalmayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir