Kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua

Uncategorized

Sizi hiç dinlemeyen ve sürekli başına buyruk hareket eden, sanki siz yokmuşsunuz gibi davranan bir kocanız varda eminim şu an okuduklarınız size yabancı gelmeyecektir. Severek evlenip sonradan pişmanlık duyduğum bir evliliğim vardı çükü eşim o kadar başına buyruktu ki beni hiç dinelemezdi. Ona lafımı geçiremediğim için de sinirlerim bozuluyordu. Neticede evlilik denilen şey karşılıklı gelişiyor o yüzden mutlaka insanların karşısındakini de dinlemesi gerekiyordu. Ben de ona haddini bildirmeyi istedim açıkçası ve kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua konusunda yardım aldım.
Sonuç mükemmel oldu
Aslında bu dua sayesinde onun kişiliğini ezmek değil ama aramızdaki iletişimi güçlendirmek istedim. Aksi halde o da kendi fikirlerini savunabilir. Medyum Burak bey bana bu dua hakkında destek olduktan sonra eşim artık beni dinlemeye ve ne dersem yapmaya başladı. İlk başta hakikaten o kadar değişik geldi ki. Neticede alışmadığım bir durum olduğu için yadırgıyordum ama sonraları çok hoşuma gittiğini itiraf etmeliyim.
Ne dersem yapıyor
Artık ne dersem yapıyor ve beni asla ikiletmiyor. Evde huzur var ve barış var. Aramı şahane güzelleşti. Ben de çok mutlu ve rahatım. Tüm bunlar medyum Burak bey sayesinde oldu. Onu 0553 371 89 94’ten arayarak görüşmemiş olsaydım ve bu dua ile alakalı yardım almasaydım eminim sonuç böyle olmazdı. Doğru insanla her şey bir anda değişiyor.

1 thought on “Kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir