Soğutma Büyüsü Yaptıran Varmı

Herkesin internette yoğun araştırdığı soğutma büyüsü yaptıran varmı olayı. Çünkü insanlar başkalarının düşüncelerini merak ediyor.

Gittiği insanları duymak ve onlar hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. Herkese güvenilmediği gibi çünkü çoğu para tuzağında olan dolandırıcılar oluyor bir de bunun karşılığını alamama gibi bir durum söz konusu oluyor. Ben burada öncelikle bu büyüyü sonrasın da ise yaptıranların hakkında ki fikirlerini merak ederek araştırmaya koyuldum. Güzel sonuçlar ile karşılaştım insanlardan güzel tepkiler aldım bu da beni biraz da daha rahat bir kafa ile bunu yapmaya itti ve gerçekten kendimi rahatlatarak kesin kararımı verdim. Ben her hocaya güvenmeyecek kadar insanlara karşı şüpheli yaklaşan biriyim bu yüzden de genelde hayatım da kararını verdiğim her şeyi insanlar merak ediyor ve duymak istiyorlar. Bu medyum Burak hocamız ile de alakalıdır burada okuduğunuz soğutma büyüsü yorumları genelde iyi olduğunu göreceksiniz insanlar yaşadıklarından hep mutlu olmuş ve bunun sonuçlarına kısa sürede kavuşmuşlar.

Soğutma büyüsü yapma her hocanın başardığı durum değildir güçlü ve oldukça etkilidir ve etkisini karşı tarafın anlaması da hiç mümkün değildir. Aslında bu da önemli bir detaydır gizli olarak yapıldığında yapılan insanın asla büyü konusunda bir şüpheye düşmemesi gerekir o yüzden rahat olmanız mühimdir. Ben bir kayınvalide olarak kızımı eşinden uzaklaştırmak istiyordum çünkü adam yalancının tekiydi ve kızımla sürekli sorunlar yaşıyordu. Bir oğlu olduğu içinde ayrılmıyor bu durumlara çoğu kez katlanmayı tercih ediyordu ben bunu ne kadar doğru bulmasam da kollarımı ona açsam da bir türlü kabul ettiremiyordum. Son çarem olarak aklıma bu gelmişti en azından duygular ve davranış olarak da tamamen soğuma hissederse dayanacak gücü kalmaz ve benim evimin kapıların açardı. İyi niyetle yaptığım kızımı ve torunumu düşündüğüm için içim gerçekten çok rahattı sadece kısa zaman da çözüme ulaşsın istiyordum. Soğutma büyüsü yapanlar olarak başkalarına ışık tutmak gayet iyi oldu en azından birbirimizin düşüncelerine bağlı da hareket etmiş oluyoruz.

Ben yaptırdıktan sonra yine her zaman ki davranışlarıma devam ettim ancak her geçen gün kızımı biraz daha köşeye sıkışmış gördüm. Aklına benim davranışlardan dolayı büyü olayı asla gelmemesi beni keyiflendiriyordu o adamın gerçek düşüncelerini ve gelecekleri adına işlerine yaramayacaklarını anladığın da aynı hafta benim evimde olduğunu gördüm. Elinde bavulu ile birlikte bu işte kararlı olduğunu ve dayanmasının bittiğini anlatıyordu ben bir anne olarak rahatlamıştım. Önce yanında olduğumu söyledim ve ilerleyen zaman da tüm boşanma işlemleri için de yardımcı oldum şimdi daha mutlu ve dilediği hayatı yaşıyor. Sizler de eğer istiyorsanız [email protected] hesabı veya 0553 371 8994 numarasından kendisine ulaşım sağlayabilir ve hayatınızın gidişatını değiştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Soğutma Büyüsü başlıklı makalemizde aileden soğutma büyüsü, cinsel soğutma büyüsü ve cinsellikten soğutma büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 999 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
10 Hayır

“Soğutma Büyüsü Yaptıran Varmı” için 10 yorum var.

  1. Babam uzun zamandan bu yana annemden ayrılmak istiyordu. Meğerse hayatında başka bir kadın varmış. Bunu öğrenince hemen medyum Burak’a ayırma celbi yaptırdım. Bu sayede babam o kadından uzaklaştı.

  2. O kadar peşinden koşmama rağmen bana bir türlü yüz vermeyen o kızı medyum Burak sayesinde kendime aşık ettim. Onun hazırladığı aşık etme hamaylı işlemi sayesinde amacıma kısa zaman içinde ulaşmayı başardım.

  3. Dayım ile yengem arasında ki huzursuzluğu kısa zaman içinde yok edip onları yeniden birbirlerine bağlayan medyum Burak’a çok teşekkür ediyorum. Artık onların çok daha mutlu olduklarını görmek bizi de mutlu ediyor.

  4. Kızım ile damadımın arasının düzelmesini istedim. Fiziki emeklerim sonuç vermedi. Bende medyum Burak ile çalışmaya karar verdim. Kendisi bağlama hamaylı işlemi ile onların daha mutlu bir çift olmalarını sağladı.

  5. Komşumun evinden sürekli olarak kavga sesleri geliyordu. Onunla konuştuğum da eşinden nefret ettiğini söyledi. Bende ona medyum Burak’tan bağlama celbi hakkında yardım alırsa evliliğini kurtarabileceğini söyledim.

  6. Evli bir erkeğe aşık oldum ve benimle tanıştığında evliliği kağıt üzerinde kalmıştı. Ancak karısı bir türlü ayrılmıyordu. Burak Hoca nın ayırma büyüsü sayesinde bu kadından kurtuldum, ayrıldılar.

  7. İşimde beni ekarte etmeye, ayağımı kaydırmaya çalılan kişilerden beni Medyum Burak hoca kurtardı. Bunlara soğutma büyüsü hazırladık ve bu sayede işlerinden ayrıldılar.

  8. Kızım ve maddi durumu iyi olan nişanlısı için aşk büyüsü yaptırdım. Burak Hoca bunu yaptı ve hemen sonrasında evlenme teklifi geldi. Şu an evlilik hazırlıklarımız başladı.

  9. Çevrem de birçok kişi medyumlar ile çalışma konusunda ikilem de kalıyor. Özellikle soğutma celbi işlemine ihtiyacım olduğunda bende korkmuştum. Ama medyum Burak sayesinde benim için tüm tereddütlerin yerini güven aldı.

  10. En kısa zaman içinde oğlumun sevdiği kız ile birlikte olmasını istiyordum. Medyum Burak bu durum için hazırladığı aşık etme büyüsü ile bunu sağladı. Oğlum ise durumdan habersiz ve şu anda mutlu hayatının keyfini sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir