Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut

Bazı duaların veya Esma-ül Hüsnaların düzenli olarak okunması ile birçok isteğin gerçek olacağını daha önce duymuştum. Ancak hangi durumda hangi duaların veya isimlerin okunması gerektiğini bilmiyordum. Benim amacım hakkımda sürekli olarak olumsuz şeyler söyleyen ve dedikodu yapan bir kişinin düşüncelerini değiştirip konuşmasını engellemekti. Bunu sağlamak için ne yapmam gerektiği hakkında bilgiler almak için medyum Burak ile iletişime geçtim. Kendisi bana bu konuda okunacak olan en doğru Esma’nın Ya Vedud olduğunu söyledi.
Ya Vedud İle Amacınıza Ulaşın
Hatta bu işlem için sürekli olarak ya vedud ağzını bağla dilini tut şeklinde okumalar yapmam gerektiğini söyledi. Buna düzenli ve sistemli bir şekilde devam ettiğim takdirde kısa zaman içinde istediğim sonucun ortaya çıkacağını biliyordum. Çünkü kendisi bu işlerde son derece başarılı ve ustalaşmış bir insandı. Özellikle karşısındaki kişilere verdiği güven beni de rahatlatmıştı. Bu okumayı yapmaya başladığım zaman bir süre sonra gerçekten de benim hakkımda konuşan kişinin artık bu olumsuz konuşmaları yapmadığını gördüm.
Ya Vedud İsmini Doğru Okumak
Medyum Burak beni yine şaşırtmamıştı. Kendisi ile çalışmak isteyen kişilere sürekli olarak 0553 371 89 94 numaralı telefondan kendisine ulaşabileceklerini söylüyorum. Özellikle manevi enerjilerin ortaya çıkması ve doğru bir şekilde yönetilmesi konusunda çok güvenilir bir isim olan bu kişi sadece beni değil bugüne kadar birçok kişiyi amaçlarına ulaştırdığı için bende herkese güven içinde öneriyorum.

Bir önceki yazımız olan YA VEDUD 3003 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 2292 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

12 Evet
10 Hayır

“Ya Vedud Ağzını Bağla Dilini Tut” için 10 yorum var.

  1. Medyum Burak’a kesinlikle güvenebilirsiniz arkadaşlar. Bana bağlama celbi için 2 ay süre verdi. Aradığım her an cevap veriyor. Siz de ona güvenerek işlem yaptırabilirsiniz. Allah razı olsun hocamdan süre doldu ve sonuç istediğim gibi.

  2. Kocam benden hızlı bir şekilde boşanmak istiyordu. Senelerimi verdiğim adamın ağzını bağlamak için medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı işlemi yaptırdım. Boşanmak istemekten hızlı şekilde vazgeçti.

  3. Yeni bir kızla tanıştım. Öyle bir aşık oldumki akıllara zarar. Kız beni sürekli azarlıyordu. Ben de Medyum Burak’a sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırarak onun bana aşık olmasını ve kötü sözler söylemesinin önüne geçmeyi istedim. Başarılı oldu hocam.

  4. Dolandırmayan bir hocayla sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı için çalışmak isterken arkadaşlarımın bana önerisi Medyum Burak oldu. Ben de herkese gönül rahatlığı ile güvenilir hocamı önermek istiyorum.

  5. Yoktan yere tartışmalar yapmamıza sebep olan kayın pederimin sivri diline çözüm arayışı istiyordum. Medyum Burak kısmet açmak için boy hamaylı ile ağzını ömürlük olarak kötü kelimelere kapatmış oldu bize çok ılımlı yaklaşıyor artık kayın pederim.

  6. Komşumuz bizi ayırmak için bazı çalışmalar yaptırmış. Ben de bu olayı tersine döndürmek için Medyum Burak’a kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırarak bu duruma son vermek istedim. Allah iyiki hocamı karşıma çıkardı.

  7. Bizim hakkımızda dedikodu yaparak fitne fücur şekilde davranan kötü kişileri hayatımızdan çıkarmak istediğimiz için Medyum Burak’a kısmet açma celbi için başvurduk. Artık bize hiç kimsenin kötülüğü işlemeyecek.

  8. Ben de Medyum Burak’a aşk celbi yaptıranlardan ve memnun kalan kişilerden birisiyim. Siz de 0553 371 89 94 bu telefonu arayıp ona ulaşabilir ve işlemlerini yaptırabilirsin. Şimdiden işini olmuş bilebilirsin.

  9. Eskiden aynı evi paylaştığımız babaannemiz hiç rahat durmuyor ve sürekli çenesi ile bizi yıpratmaya çalışıyordu. Bu durumu tersine çevirmek ve evliliğimizi kurtarmak için evlilik celbi yaptırdık. Artık herşey yolunda gidiyor.

  10. Ben Medyum Burak’a harmura aşk celbi yaptırdım. Ellerine sağlık hocam herşey mükemmel oldu. Böyle şeylere daha önceleri inanmazdım. Fakat sonuçları görünce hocama güvenim daha da arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir