Arkadaşınızın İlişkisini Kendisinin İyiliği için Onaylamıyorsanız Ayırmak için Büyü

Ayırma Büyüleri

Sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye dönük olarak 100 defa;

“Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l Azim.Allahümme inni es-elüke ya Kadimü ya Dâimü.Yâ Vitru ya Ehadü ya Samedü.Yâ Hayyü yâ Kayyum yâ ze’l-Celalü ve’l-İkram.Feintevellev fekul hasbiyallahü lâ ilâhe ill’a hü.Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim.”

diye dua ettikten sonra eller açılıp isteği muradı için ne isteniyorsa istenen Allah’a bildirilir.Bu duanın kendisinden rivayet edildiği Mukatil bin Süleyman;”Bunu yaptığı halde isteğin yerine gelmezs Mukatil’e lanet et” diye teminat veriyor.

2 thoughts on “Arkadaşınızın İlişkisini Kendisinin İyiliği için Onaylamıyorsanız Ayırmak için Büyü

  1. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

  2. Benim sevgilim bana çok ilgisiz çok soğuk davranıyor. Normalde yapısı sakin sessiz ancak bazen arkadaşlarıyla gülerken geçirdiği kadar benimle birlikte gülmüyor birazcıkta hödüklüğü var acaba bu hoca bize yardımcı olabilirmi? Yani sevgilimin bana birazda olsun ilgi duymasını istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir