İğne Büyüsü

Bilinen en eski ve en özel büyü işlemlerinden biri olan iğne büyüsü insanları etki altına almak için kullanılan etkili bir işlemdir. Medyumlar burada üzerine çok tesirli dualar okunan ve özel enerjiler yüklenen iğneleri insanların elbiselerine batırıp kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilirler. Bu işlemlerin istenen sonucu vermesi için mutlaka ilgili duaların düzenli bir sistem ile ve günlerin belli zamanların da okunması gerekir.
Hangi Amaçlar Yapılır?
İsminden anlaşılmadığı için iğne büyüsü hakkında araştırma yapan kişilerin en çok sordukları sorulardan biri de iğne büyüsü hangi amaçla yapılır ve etkileri nasıl ortaya çıkar olmaktadır. Bu işlemler bağlama amacı ile yapılır ve kimi zaman iyi kimi zaman kötü amaçları olabilir. İnsanlara fiziki olarak zarar vermeyen bu işlemlerden sonda bazı durumlar da insanların manevi anlamda baskı hissedebildikleri bilinmektedir. Ancak bu baskılar da kendilerine çok ciddi zararlar vermemektedir.
Kimler Yapabilir?
İğne büyüsü ile kimi zaman sevmedikleri bir kişi farklı konular da kısıtlayabilen insanlar kimi zaman ise sevdikler kişilerin kendilerine aşık olmasını sağlayabilirler. Özel dualar ile desteklenen bu işlemler de mutlaka işinin ehli olan güvenilir ve resmi bir medyumdan destek almak gerekir. Bu konuda en güvenilir isimlerden biri olan medyum Burak 0553 371 89 94 no’lu telefondan kendisine ulaşan kişilere iğne büyüsünü kimler yapabilir ve nelere dikkat etmek gerekir gibi konular da bilgiler vermektedir.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1198 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir