Havas İlmi

Bilindiği gibi medyumlar yaptıkları işlemler de çoğu zaman manevi ilim dallarından faydalanırlar ve bunlardan en önemlilerinden biri de havas ilmidir. Bu konuda kendilerini tam olarak geliştirmiş olan kişiler kısa zaman içinde mesleklerinin en önemli ismi haline gelebilirler. Burada önemli olan medyumların gerekli emekleri vermesi ve aynı zamanda sabırlı bir şekilde gerekli araştırmaları yapmasıdır.
Hangi Durumlar da Kullanılır?
Birçok kişi havas ilmi hangi durumlar da kullanılır ve ne gibi sonuçlar alınır gibi soruların yanıtlarını aramaktadırlar. Bu ilim dalın da birçok alt ilim dalı bulunmaktadır ve her biri farklı bir amaç için kullanılır. Medyumların tüm bu ilim dalları hakkında yeteri kadar emek vermiş olmaları ve kendilerini tam olarak geliştirmeleri gerekir. Zaman içinde edinecekleri deneyimler ile hangi ilim dalını hangi işlem de kullanacağını da anlamaları mümkün olacaktır.
Neden Bu Kadar Önemli?
Dünyanın en eski zamanlarından bu yana farklı manevi işlemler yapan medyumlar için havas ilmi her zaman çok özel olmuştur. Özellikle bu alan hakkında araştırma yapan kişiler havas ilmi neden bu kadar önemli ve neden bu alanda bu kadar çok kullanılır gibi soruların yanıtları için medyum Burak ile de görüşmeler yapabilirler. Sahip olduğu deneyim ile insanlara her türlü konu hakkında gerekli bilgileri veren bu başarılı isme ulaşmak isteyen kişiler 0553 371 89 94 no’lu telefonu kullanabilirler.

Bir önceki yazımız olan DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NEDİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 190 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir