KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN DUA

Ben kendinden küçük bir erkeğe gönül vermiş bir bayanım. Eşimden ayrıldıktan sonra bir yalnızlık süreci yaşamıştım. Kendimi insanlardan deyim yerindeyse izole etmiştim. Bu sırada karşıma şimdiki çok sevdiğim ve beni sevdiğine şu an emin olduğum hayat arkadaşım çıktı. Beni çok etkiledi. Ben sekiz yaş küçük olması ise her zaman acaba beni birgün beğenmekten vazgeçer mi şeklinde düşüncelere neden oldu. Bu da zamanla olmaya başladı. İlk başlarda benimle mutlu olan insan, giderek beni daha az aramaya başladı. Ne yapsam da sevdiğim adamı kaybetmesem derken, meşhur ve yetenekli medyum Burak Bey’in telefonuna ulaştım. Hemen kendisinden randevu aldım.
Derdime Derman Medyum Burak:
Kendisinin 0 553 371 89 94 numaralı telefonundan arama yaparak randevumu aldım ve hemen saatimde gittim. Son derece akıllı, dini bilgileri doyurucu, anlayışlı bir zatla tanıştım. Beni dinledi ve yardımcı olacağı konusunda beni rahatlattı. Kendine bağlamak için dua vereceğini, bu duanın ritüellerini bana aktardı. İnanmam ve öncelikle kendisine güvenmem gerektiğini de belirtti. Bana destek olduğunu ve olacağını canı gönülden hissettim.
Duası ile Sevdiğim Yanımda:
Dediklerini dikkatlice yaparak sevdiğim insanın bana bağlanmasını sağladım. Gerçekten etkili oldu ve Burak Bey’e hayatımın en mutlu anlarını borçluyum. Herkesin bu akıllı ve bilgili insandan yararlanması öneririm. Ben ondan yardım alarak çok şey kazandım.

Bir önceki yazımız olan Kendine aşık etme duası denenmiş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 602 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
14 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir