GİDENİ GERİ GETİRME DUASI

Benden ayrılan ve kesinlikle döneceğine inanmadığım eski erkek arkadaşımın bana nasıl geri geldiğini ve barışmak için yalvardığını yaşadım. Bu nedenle iyi ki medyum Burak ile tanışmışım diyorum. Kendisine çok şey borçluyum. Eski erkek arkadaşım ve şimdi nişanlı olduğum hayat arkadaşım benden ortada hiçbir neden yokken ayrılmıştı. Ben bunun bir kadın yüzünden olduğuna emindim. Ağladım, sızladım, bunalıma girdim ama bir türlü o bana dönmüyordu. Ben inanılmaz mutsuzdum ve ne yapacağımı bilemez bir haldeydim. Arkadaşım bu duruma daha fazla dayanamadı ve araştırma yaparak Medyum Burak Hoca’dan randevu aldı. 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayarak bunu kolayca yaptı.
İnançlı Hoca Beni Saygıyla Dinledi:
Burak Hoca son derece inançlı bir insan. Beni büyük bir saygıyla dinledi. Ne istediğimi anladı ve bana etkili olduğundan bahsederek gideni geri getirme duası önerdi. Ben de kendisine güvenerek dediklerini harfiyen yaptım. Bundan sonra hiç beklemediğim şekilde, emin adımlarla sevgilimin bana dönmek istediğine dair işaretler gördüm. O kadar mutlu oldum ki ama Burak Bey’e gönülden inanmıştım. Bana verdiği duayı samimiyetle yaptım.
Kendisine Çok Şey Borçluyum:
Burak bey sayesinde, benden ayrılan insan bana kısa sürede geri döndü. Hatta benimle barışmak değil, aynı zamanda evlenmek istediğini de söyledi. Harika bir ilişkimiz oldu ve çok mutluyum. Herkese tavsiye ederim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 670 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir