Evlilikte Adet Kanı Büyüsü

Eşimle evlenmeden önce karı koca ilişkisi yaşamaya başlamıştık aynı evde yaşıyorduk çoğu zaman kavgalarımız fazla şiddetli geçiyordu. Bu durum evlendiğimiz de başıma neler getireceğini de bana düşündürüyordu açıkçası korkmuyor değildim bir yandan da onu çok seviyordum. Gün geldi hiçbir şeye mani olup karar veremediğim için evlendik yalnız düşündüğüm gibi ilerliyordu tam huzuru bulamıyordum adet kanı büyüsü keşfettim.
Evliliğimi Kurtarmak İçin Harekete Geçtim
Kendi başıma kimseye de belli etmeden bir araştırma içerisine girdim eşimle evliliğimi sürdürmek için bunu yapmam şarttı bir adet kanı büyüsü nedir diye öğrendikten sonra Medyum Burak hocamızı buldum. Onun kapısına bilerek gittiğim de her şeyi başından sonuna kadar anlattım sonrasında çok fazla dışarıya çıkamıyorum diye 0553 371 89 94 numaralı telefondan iletişimimizi sürdürdük. Kısa zaman içinde her şey yoluna girecekti bunu sabırla bekliyordum mutlu ve huzurlu bir yuvam olacaktı.
O günden sonra belki her şey daha da kötüye gidecekti ama bende hocamda asla pes etmeyecektik adet kanı büyüsü nasıl yapılır iyice benimsemiştik yolun onunda mutlak bir ışık bizi bekliyor olacaktı. Çok fazla da sabretmemize gerek kalmadan her şey kısa zaman da düzeldi eşim melek gibi biri oldu ve şuan hamileyim hocam sayesinde mükemmel bir evliliğim var benimle birlikte karar veren sesini yükseltmeyen harika bir eşe sahibim. Buraya tıklayıp dilek duaları başlıklı yazılara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 558 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
10 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir