Muhabbet Duası

Eşile aramda biraz soğukluk meydana gelmişti. Aramızdaki ilişkiyi etkileyen bu durum aslında çok büyük kavgalar veya tartışmalara neden olmadı ama her şey çok tatsızdı. Doğru düzgün sohbet bile edemiyorduk ki bu da zaten evliliğimizin kötüleşmesi için yeterli oluyordu. Muhabbet duası ile belki ben de evliliğimdeki bu soğukluğu yok ederim ve eşimle daha güzel zamanlar geçirebilirim diye düşünmeye başladım. Baktım ki benim gibi bu dua sayesinde çok kişi evliliğini kurtarmış. Ben de neden olmasın diyerek hemen medyum Burak ile görüşmeye karar verdim çünkü onun hakkında çok güzel şeyler duymuştum.
Doğru karar vermişim
Her zaman en doğrusunu yapmaya çalışırım ve analitik biriyimdir. Bu konuda da medyum Burak ile karşılaşabileceğim şekilde araştırma yapma epey işime yardı zira daha önce bu meselelerle ilgili yanlış kişilerle görüşüp hayatı kararan insanlarla alakalı yorumlar da okumuştum. Herhangi bir tuzağa düşmeden tamamen gerçek bir medyum olan Burak beyle görüşerek kendime en büyük iyiliği yapmış oldum.
Etkili dualarla hayat kolaylaşıyor
Etkili dualar sayesinde hayatın çok daha güzel ve iyi hale geldiğini kendi gözlerimle gördüm. Dürüstlüğü ve düzgün biri oluşuyla da en az bilgisi kadar kalbimi kazanan medyum Burak bey her sıkıntımda artık başvurduğum isim oldu. 0553 371 89 94’ten kendisine sürekli ulaşabiliyorsunuz ve siz d ebenim gibi danışabilir, sorunlarınızı çekinmeden anlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan LEYSE LEHA MİN DUNİLLAHİ KAŞİFE başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Uncategorized
Yazdır
Bu sayfaya 586 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
18 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir