Sevdiğim Kızı Kendime Bağlama Büyüsü Yaptırdım

Üniversiteden beri sınıf arkadaşım olan Pınardan çok hoşlanıyordum ancak ne ona açılabiliyordum ne de başkasına gidebiliyordum bana o gözle bakmadığı için bir türlü istediklerimi yapamıyordum. Bu durum canımı sıkıyordu okul bitmişti ancak görüşmeye devam ediyor yine de yerimizde sayıyorduk. İnternetten bir araştırma yaptım ve karşılığında Medyum Burak hocamızın yaptığı işleri gördüm herkes memnuniyetinden bahsediyordu bende sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptırmaya karar vermiştim.
Mutluluk Çok Yakınımızdaydı
İletişim sonrası en kısa zaman da yanına gittim bana öyle güzel telkinler verdi ki bende haliyle umutlanmıştım Pınar ile daha çok vakit geçirmeye başlamıştım bunu isteyen hocamın bir bildiği olduğunu düşünüyordum sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü nedir diye düşünürken her geçen gün biraz daha heyecanlanıyordum. Bir kez daha 0553 371 8994 resmi numarasından hocamıza ulaştım teşekkürlerimi iletmiştim bu defa çünkü gidişatımız değişiyordu bana karşı ilgisi artıyordu.
Birkaç ay içinde Pınar bana açılmıştı beni sevdiğinden bahsediyordu o an şaka gibi gelse de gerçek olduğunu idrak edebilmiştim mutluydum. Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü nasıl yapılır düşündükçe etki ettiğinin tam olarak farkına varıyordum şimdi yakın arkadaşlarımın da mutsuz olduğu ilişkiler olduğunda hemen hocamızı tavsiye ediyorum sizler de gözü kapalı ulaşabilirsiniz. Biz şuan düğün hazırlığı yapıyoruz ikimiz de bu aşka geç kaldığımız için aslında üzülüyoruz. Aşk duaları ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 968 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir