Sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için

Sevgili üyelerimiz;

Ay yeni doğduğu zaman,kartondan veya krepe kağıdından kırmızı bir kalp kesin veya kırmızı yaban gülünün kalp şeklindeki yaprağını seçin.Yeni,temiz ve beyaz bir sayfanın üzerine mum ışığında hiç kullanılmamış bir kalemle şu sözleri yazın;

‘’bu kırmızı kalbin,mum ışığı altında parladığı gibi bende kalbinde parlayarak,seni cezbedeyim.’’

Sonra banyo yapın.gecelik veya pijamanızı giyin ve kırmızı mum yakın.Üstteki sözleri,yüksek sesle tekrarlayın.Karton veya krepe kağıdından hazırladığınız kalbi,mum alevinin önünekoyun ve mum alevi,kalbi aydınlatsın.Sonra bu sözleriyazdığınız beyaz kağıdı ve kalbi yeni bir zarf içiğne koyun.Zarfı yanan mumun eriyen kısmıyla mühürleyin ve saklayın.Zarfa,kimse dokunmasın.Yeni ay doğacağı güne kadar 28 gün boyunca zarfı saklayın.Yeni ay doğduğunda,hayatınızda yeni bir aşk doğmuş olucak.

Bir önceki yazımız olan Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 678 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

1 Evet
1 Hayır

“Sevdiğim kişiyi kendime aşık etmek için” için 15 yorum var.

 1. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

 2. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

 3. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

 4. Merhabalar Arkadaşlar benimde kaynanamla sorunlarım vardı sürekli eşimi dolduruyor ve bizim boşanmamız için icin kirk yalan soyluyo ve esimde ona inaniyordu. Başarılı olamayınca artık iftira atma evresi başladı iki kızımız var en sonunda kızlarımız hakkında konuşmaya başladı burak hocamım dil baglama vefki sayesinde şuanda çok şükür duruldu ve suan sorunsuz ilerliyoruz. Şuanda da harmura aşk celbini araştırmaya başladım eşimin bana bağlanması ve yeniden aşık olması için çabalıyacağım herkese selamlar

 5. İşinin ehli ve gerçek bir medyum arayan kişilere kesinlikle medyum Burak ismini veriyorum. Kendisine 05533718994 nolu telefondan ulaşabilir ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Doğru bir seçim olduğunu da hemen anlayabilirsiniz.

 6. Kızım ve damadım birbirlerini çok sevmelerine rağmen ben onların evliliklerini onaylamıyordum. Çünkü damadıma hiç güvenmiyordum. Medyum Burak’a yaptırdığım ayırma büyüsü ile onları ayırdım ve kızımı o adamdan kurtardım.

 7. Eşim ile aramızın sürekli olarak soğuması ve aynı zamanda birbirimizden uzaklaşmamız beni çok üzmeye başladı. Ama medyum Burak ile yaptığımız bağlama hamaylı işlemi sayesinde eşim ile aramız kısa zamanda düzeldi.

 8. O adamın kötü biri olduğunu biliyordum ama bir türlü ondan vazgeçemiyordum. Annem de beni kurtarmak için medyum Burak’a ayırma hamaylı çalışması yaptırmış. Her şey kendiliğinden çözüldü ve şimdi çok daha mutluyum.

 9. Medyumlar hakkında bilgileri olan kişiler ile konuştuğum zaman medyum Burak isminin benim için en doğru seçim olduğunu anladım. Ondan aldığım bağlama hamaylı hizmetinden bu kadar kısa zamanda sonuç almayı beklemezdim.

 10. Erkek arkadaşım havalı ve çapkın bir insandı. Benim ona olan duygularım onun bana duygularından çok daha yoğundu. Ben de bağlama hamaylı için Burak Hoca dan destek aldım. Dediği sürede süper sonuçlar aldık. Her konuda kendisinden destek almaya kararlıyım.

 11. Çok sevdiğim kayınvalidem ile kayınpederim ayrılmaya karar verdiler. Ben de eşimden izin alarak Burak Hoca ya danıştım, bağlama büyüsü ile onları birleştirdi.

 12. Evli erkek arkadaşımın ayılmasını Burak Hoca dan aldığım ayırma büyüsü desteği sayesinde elde ettim. İnatla ayrılmayan karısından onu kurtardım ve artık tamamen bana ait.

 13. Arkadaşım sevdiği erkeğin ilgisini çekmekte zorlanıyordu. Ona yardımcı olmak için hemen kendisini medyum Burak’a götürdüm. Bağlama büyüsü konusunda çok iyi olduğunu biliyordum. Şimdi bana sürekli teşekkür ediyor.

 14. Elimden geleni yapmama rağmen bir türlü o kız beni fark etmedi. Ancak medyum Burak bağlama hamaylı işlemi ile hayallerimi kısa zaman içinde gerçekleştirdi. Ben işlerin bu kadar kolay olacağını kesinlikle tahmin edemezdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir