Aşık etmek için etkili büyü yapmak

Aşk ve muhabbet ile bir kimseyi kendine bağlamak için; aşağıdaki mübarek ayeti kerimeleri herhangi bir … gününün … vaktinde miskianber mürekkebi ile temiz bir kağıda yazarak üzerine alır ve her sabah kalktığında bu ayetleri 7 defa okursa; muradına erer. Ayrıca kısa zamanda; ümit ettiğinden daha fazla mal, mülk ve servete kavuşur.
Yazılacak ve okunacak ayetler şunlardır:
Bismillâhirrahmânirrahîm
Vel erda medednaha ve elkayna fiha ravasiye ve embetna fiha min külli şey’im mevzun*
Ve cealna leküm fiha meayişe ve mel lestüm lehu bi razikiyn*
Ve le kad mekkennaküm fil erdi ve cealna leküm fiha meayiş kalilem ma teşkürin*
Allahü latiyfüm bi ibadihi yerzüku mey yeşa’ ve hüvel kaviyyül aziz*
İnnellahe huver razzaku zul kuvvetil metin*
Allahu latifün bi-ıbadihi yerzuku men yeşaü ve hüvel kaviyyül aziz*
Vallahü yerzuku men yeşaü bi-gayri hısab*
İnnellahe yerzuku men yaşaü bi-gayri hısab*

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin erkeğin sana aşık olması için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 1140 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

10 Evet
9 Hayır

“Aşık etmek için etkili büyü yapmak” için 14 yorum var.

 1. Hocam ben bi kızı cok seviyorum ama kız beni sevmiyor ve yaklasık 2 aydir gormuyorum ve her gece ağlıyorum yardim edin bana.

 2. Bnm esim kusuk seylere kizip sinirleniyor ben ne yapmaliyim ki o bana karsi sakin ve iyi olmali iki kizimda var onun bagirmasindan etkileniyor korkuyordu bende sizin gibi harmnura sevgi celbi yaptırdım şuan çok iyi aramız.

 3. Arkadaşlar 3 aylik bir dukkanim var ve hic is yapmiyor du sanki bagli isler insanlar sadece sigara aliyor ve ben iflas esigine geldim ne yapacam bilmiyorumdum dualar okuyorumdum ama yok bagli bulunan rizk duası ararken burak beye rastladım ve rızık açma vekfi yaptırdım şuan işlemin 1. Ayındayım ve inanılmaz bir şekilde zaman zaman dükkanımın giriş kapısında müşterilerin bekleme yaptığını görüyorum. Ve daha işlemin tamamlanmasına 2 ay var o zaman ne olacak şimdiden çok merak ediyorum

 4. Mesleğinin en önemli ve en başarılı isimlerinden biri de medyum Burak. Ben onunla çalışma şansı yakaladım. Özellikle [email protected] adresinden sorduğum her soruma çok kısa zamanda cevap aldım.

 5. Arkadaşım sevdiği kızdan çok utandığı için bir türlü ona açılamadı. Bende ona yardımcı olmak için medyum Burak’a bağlama büyüsü yaptırdım. Şimdi o kızla çok mutlu ve her şeyin doğal yollardan olduğunu sanıyor.

 6. Evimizde artık mutluluk kalmamıştı. Özellikle eşim ile aramızın sürekli olarak bozulmasına artık bir dur demem gerekiyordu. Medyum Burak bu konuda bana yardımcı olmak için aşk büyüsü yaptı ve istedğim sonucu kolay bir şekilde aldı.

 7. Annem ile babam sürekli kavga edip bizi de huzursuz ediyorlardı. Bende bu duruma bir çözüm bulmak için 05533718994 nolu telefondan medyum Burak’a ulaştım. Bağlama hamaylı çalışması ile annem ile babamı birbirlerine aşık etti.

 8. Eşimi çok seviyordum ama o ilk günden bu yana bir türlü bana istediğim gibi ilgi göstermedi. Onun aklı hep başka kişilerdeydi. Bu yüzden medyum Burak bizim için bağlama büyüsü yaptı. Şimdi çok daha mutluyuz.

 9. Medyum Burak Hoca ile tanışmam sayesinde üzerimde olan büyülerden kurtuldum. Üzerimdeki büyüleri bozarak korunmam için bana celb hazırladı ve eşimle aramızın iyi olması için bağlama celbi de yaptı.

 10. Burak Hoca iletişim konusunda süper isim çünkü ne zaman arasam açtı, mesajlarıma yanıt aldım. Bağlama büyüsü ile eşimle beni beklentilerimin üzerinde bir araya getirdi.

 11. Hollanda da yaşıyorum, buradan Burak Hoca dan bağlama büyüsü desteği aldım. Hem 0 553 371 89 94 numaralı telefondan, hem de mail adresinden siz de benim gibi iletişim kurabilirsiniz ve destek alabilirsiniz.

 12. Bugüne kadar kime sorduysam bana medyum Burak ile çalışmamı önerdi. Kendisi özellikle soğutma büyüsü konusunda çok başarılı. Bana bu konuda yardımcı oldu ve kısa zamanda sevgilimi birlikte olduğu kişiden soğutmamı sağladı.

 13. Komşularımın sürekli olarak kavga etmelerinden artık bıkmıştım. Onların aralarının düzelmesini sağlamak için medyum Burak’tan aldığım bağlama celbi uygulaması hemen etki etti. Şimdi çok daha mutlu olduklarını biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir