Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resme Bakarak Celp ve Aşk Büyüsü

Resimle büyü nasıl yapılır? Resme bakarak celp ve aşk büyüsü nasıl olur? Resim büyüsünde fotoğraf gerekli midir? Tüm sorularınızın cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

 

Resimle yapılan büyünün doğru ritüel ve adımlar ile daima tuttuğunu bildirmek isteriz. Büyünün etki alanları en çok aşık etme ve bağlama alanı içerisindedir. Bu tür amaçlar ile yapıldığı zaman daha kuvvetle etki gösterdiği de bilinmektedir.

Resimle Aşık Edilebilir Mi?

 

Resimle aşık etme durumu elbette mümkündür. Bir resim aracılığıyla yapılan aşık etme ve bağlama büyülerinin normal büyü türlerine göre çok daha etkili olduğu ve kuvvetli görüldüğü söylenebilmektedir. Resim ile birisini kendinize aşık etmeniz oldukça mümkündür. Büyünün tutması için medyum hocanın hazırladığı her adıma itibar etmelisiniz. Büyünün etki etme ve tutma süresi kısa bir zaman alacaktır. Daha doğrusu sizin bu büyüyü neden yaptığınıza bağlı olarak da bu sürede değişiklikler olabilir.

Neden Resimle Büyü Yapılır?

 

Resimle yapılan büyünün amacı kısa bir süre içerisinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmenizdir. Yani bir insan sizin için her ne kadar imkansız olursa olsun, resim ile yapılan büyü vasıtası ile o kişinin size aşık olması çok kısa bir zaman alacaktır ve garanti olacaktır.

 

Cifir ilmi nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Resim Büyüsünde Fotoğraf Gerekir Mi?

 

Evet, resim büyüsünde fotoğrafın olması şarttır. Çünkü bu duyu görsel yöntemler ile hayata geçer. Kendinize aşık etmek ya da bağlanmak istediğiniz kişinin fotoğrafı elinizde olduğu sürece çok daha etkili ve kuvvetli bir büyü uygulaması altında olacağınız kesindir. Bu büyünün fotoğraflı olması yani fotoğraf vasıtası ile yapılması büyünün çok daha hızlı ve kuvvetli şekilde etki etmesine vesile olur.

Resim Büyüsünün Uygulanması

 

Uzman bir medyuma başvurduğunuz zaman bu medyum size büyünün nasıl yapılması gerektiği hakkında doğru olan bilgileri verecektir. Adımlar taslak halinde şu şekildedir:

 

  • Öncelikle size aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafını alın ve sessiz olması şartı ile bir odaya geçin.
  • Odaya gittikten sonra doğu yönüne yüzünüzü çevirerek ayakta durun ve gözlerinizi kapatın.
  • Daha sonra gözler kapalı bir şekilde yedi kez “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum hüküm sendedir artık” Tılsımlı bu sözleri tekrar edin.
  • Bu tılsımlı sözleri tekrar ettikten sonra içinizden niyetinizi ve amacınızı samimi son derece istekli bir şekilde geçirin.
  • Niyetinizi ve isteklerinizi içinizden geçirdikten sonra gözleriniz üzerine oturarak tılsım aşaması yapmaya başlayın.

Resim Büyüsünde Tılsım Aşaması

 

Yapım aşamasında dizlerinizin üstüne çöktükten sonra bu tılsımlı sözleri okuyun:

 

 

  • Ey Zargon Efendi,kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.

 

  • Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğü okuduktan sonra kişinin görüldüğü kısım içe gelecek şekilde katlanmalıdır. Daha sonra üzerine okunan resmi evde kimsenin göremeyeceği ve ulaşamayacağı yere koymanız gerekir. Bunun sonucunda büyünün etkisi yapılan kişiye ulaşarak fotoğrafı ömür boyu saklamanız durumunda sonsuza kadar  sevdiğiniz insanla hayatınıza devam edebilirsiniz.

Resimle Büyü Yapmak Zararlı Mı?

 

Her büyüde bulunduğu gibi, resimle büyü yapmanın zararları da elbette vardır.

Eğer ki bu zararları kendiniz adınıza minimuma indirmek gibi bir isteğiniz varsa yani bu büyü sonucunda siz herhangi bir zarara uğramak istemiyorsanız kesinlikle uzman bir medyuma bu büyüyü yaptırmanızı öneririz. Karşı tarafta zarardan ziyade sizin istekleriniz doğrultusunda yaşamaya başlayacaktır. Yani o kişiyi kendinize aşık etmeye çalışıyorsanız kısa bir süre sonra o kişinin aklına ve kalbine girdiğinizi onu bu şekilde etkilediğinizi fark eders

 

Büyünün yapıldığı kişi hangi amaçla o büyü yapıldıysa o amaca bürünmeye başlar ve size sırılsıklam aşık olur. Büyüyü yapmış olduğunuz kişi artık sizden başkasını düşünemez bir hale gelir.

Resim Büyüsünde Canbar İşlemi

 

Resim büyüsünde canbar işleminin doğru adımların izlenmesi gerçekten çok büyük önem arz eder. Bu noktada yazılarımızda ulaştığımız bilgiler dahilinde resim büyüsünde canbar işlemi uygulamasından yararlanabilirsiniz. Canbar işlemi ile büyünün etkisinin daha da fazla bir şekilde artış göstermekte olduğunu fark edeceksinizdir. Bu nedenle de canbar işleminin artılarını son derece net bir şekilde göreceksiniz. Bu noktada çalışmakta olduğunuz medyum hocanız size yardım edebilir.

 

Resim Büyüsünde Resme Dua Okunur Mu?

 

Her büyünün kendine has yapım aşamaları vardır. Bu resim büyüsünde de bazı özellikler ve doğru olan adımlar vardır. Çalışmakta olduğunuz medyum hocanız size bu adımları doğru bir şekilde gösterecektir zaten. Resim büyüsünde de resme bakılarak bazı dualar okunur.   Resim büyüsünde okunması gereken dualar “Ya Vedud” ve  “Ya Habib” esmalarıdır. Bu esmaların 99 kere okunmasının ardından büyünün etkisi ertesi gün görülmeye başlar ve istediğiniz kişiyi elde edebilme imkânını yakalamış olursunuz.

Herkes Resim Büyüsünü Yaptırabilir mi?

 

Evet, dileyen herkes uzman bir profesyonel medyum aracılığı ile resim büyüsü yaptırabilir. büyü yapılacak olduğu kişinin fotoğrafına sahip olunduktan sonra herhangi ekstra bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan son derece kolay ve sıkıntısız bir şekilde hayata geçecek olan bu büyü istediğiniz kişinin size aşık olmasına sebebiyet verecektir. Ancak burada önemli olan tek konu kesinlikle ama kesinlikle profesyonel ve işinin ehli olan bir medyum ile çalışmanızdır.

 

Şirinlik duası nedir? Şirin gözükme duası nasıl yapılır? Yazımız aracılığıyla erişebilirsiniz.

 

Resim Büyüsünün Etkisini Yok Etme

 

Resim büyüsünün etkisinin yok edilmesinde kesinlikle tek başımıza başarabileceğimiz bir durum yoktur. Bir büyünün bozulması çok ciddi bir durumdur. Bu nedenle kişilerin herhangi bir şekilde kendi başlarına halledemeyeceği bir durum haline bürünüyor. Tam bu noktada uzman bir medyum çalışırsanız büyünün etkisi tamamen yok olur. Tabii ki bazı sureler büyünün etkisinin bozulmasında çok etkilidir. İşte o sureler:

 

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Fihinne kasıratut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve la can. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Ke ennehunnel yakıtı vel mercan. Fe be eyyi alai rabbikuma tukezziban. Hel cezaul ıhsani illel ihsan

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resme Bakarak Celp ve Aşk Büyüsü Sıkça Sorulan Sorular

En imkansız kişileri bile kendinizi aşık edebileceğiniz büyüler günümüzde mevcuttur. Örneğin yukarıda bahsettiğimiz resim ile aşık etme duyusu karşı tarafın size sırılsıklam bir şekilde aşık olmasına sebebiyet verebilecek kadar güçlü bir büyüdür. Bu büyü sayesinde istediğiniz duygulara erişebilir istediğiniz duygulara eriştirebilirsiniz

Resim ile aşık etme büyüsü sayesinde dilediğiniz kişi kendinize aşık etmeniz oldukça mümkün bir şeydir. Günümüzde en çok tercih edilen aynı zamanda eski dönemlerde de çok fazla tercih edilen resim ile aşık etme büyüsü sayesinde sizde dilediğiniz kişiyi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kuvvetle kendinize aşık edebilirsiniz.

Amaç tamamen bağlılık aşk sevgi kavuşturma olduğu için bu büyüyü kara büyü kategorisi altında değerlendiremeyiz. İyi niyet ve güzelliklerle yapılan büyü ak büyüler arasında yer alır. Bu nedenle resimle yapılan büyü Kara büyü kategorisi altında değerlendirilmesi doğru olmayacaktır çünkü resimle yapılan bu büyüler ak büyüler kategorisi altında yer alır.

Direkt belli bir görsel aracılığı ile hayata geçen bu büyü çok kısa süre içinde etki eden büyüler arasında yer aldığı için çok fazla beklemenizi sebep olmaz. Bir hafta on gün arasında etkisini tamamıyla gösterecek olan resim büyüsü sayesinde bu kadar kısa bir süre içinde en imkansız dediğiniz kişi bile size aşık olabilir.

Resimle yapılan büyü çok kılıcı bir büyüdür. Genellikle görsel yardımı ile yapılan büyüler zaten kuvveti ve kalıcılığı büyük büyüler arasında yer alır. Bu sayede resimle yapılan yani görsel bir araç ile hayata geçirilen bu büyü de son derece kalıcı olacaktır ve dilediğinizi size kısa bir süre içerisinde getirecektir.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 426 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

5 Evet
5 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir