Sevdiğinin hemen araması için dua

Bir kavga sonucunda erkek arkadaşım beni bırakıp gitti ve telefonlarıma da kesinlikle cevap vermedi. Özür diledim, mesaj attım, sesli mesaj bıraktım hatta mektup bile yazdım ama o kadar inatçı oldu ki bana asla geri dönüş yapmadı. Resmen beni unutmuş veya hiç olmamışım gibi davranıyordu ve ben de bunu hak etmediğimi düşünüyordum. Tamam hatalıydım ama hatamı telafi etmeme dahi müsaade etmediği için de aramızı düzeltemiyordum. var mı diye internete girip araştırma yaptım. Belki bu sayede beni arar da konuşabiliriz diye umuyordum. Neyse ki dua hakkında çok bilgi vardı.
Medyum Burak bey duayı etkili hale getirdi
Yani bu dua gerçekte var ama hangi duanın olduğunu bilemiyor insan. Bu noktada internetteki bulduğum isim medyum Burak oldu. Herkes o kişiyle görüşmüştü. Ben de görüşmeye karar verdim çünkü gözüm artık hiçbir şey görmüyordu. Tek bildiğim sevgilimle konuşmak istediğim ve onu ne kadar sevdiğimi söylemek istediğimdi. Medyum Burak beyi 0553 371 89 94’ten aradım ve sonuç da harika oldu tabi ki.
Hemen beni aradı
İnanılmaz şekilde medyum Burak beyin etkili dua önerisi ve yöntemi ile sevgilim beni aradı. Hatta bu görüşmeden iki gün sonra aradı ki ben gerçekten gözlerime inanamadım. Ona bu görüşmeyi anlatmadım ama sonucun bu kadar iyi olduğunu görünce size bu yorumu bırakıp örnek olmasını istedim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1194 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca