Sevdiğinin hemen araması için dua

Sevdiğim insanla bir nedenden ötürü küstük ve aramızda ciddi bir inatlaşma başladı. İkimiz de bir adım bile geri atmadığımız için meseleyi çözmemiz de haliyle çok zaman alacak gibi görünüyordu. Ben durumun çok daha kötüleşmemesi için kendisiyle görüşmek ve bu sorunu çözmek istedim ama bir de baktım ki beni aramıyor, telefonlarıma cevap vermiyor. Yani olayı iyice büyütmüştü ve ben de bu açıdan biraz zaman verip kendine gelmesini uygun buldum. Sonra aradan üç hafta geçince bu durumun ciddiyet kazandığını ve belki de onu kaybetmek üzere olduğumu düşündüm.
Dualardan yardım aldım
Bu açıdan bir erkek olarak herkese açılamıyordum çünkü bu benim için zordu. Ben de internete girerek sevdiğinin hemen araması için dua var mı diye bir bakayım dedim. Sonra benim gibi kişilerim medyun Burak beyle görüştüklerini fark ettim ve ben de araştırmamı biraz daha derinlere doğru kaydırdım. Medyum Burak beye ait olan resmi numara 0553 371 89 94 idi. Ben de hemen düşünmeden kendisini aradım. Daha ilk aramamda ulaşmış olduğuma da ayrıca çok sevindim.
Barıştık ve aramız çok iyi
Bu görüşmelerin menfi sonuçlarını çok kısa süre içinde aldım. Hemen sevdiğimle görüştüm çünkü beni kendiliğinden aradı. Yani dua dışında ve medyum Burak beyle görüşmek haricinde herhangi bir şey yapmadan ben sorunumu çözmüş oldum, umarım siz de bu şekilde halledebilirsiniz problemlerinizi.

Bir önceki yazımız olan SEVDİĞİNİN RÜYASINA GİRMEK İÇİN DUA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 724 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir