DİL BAĞLAMAK İÇİN AYETEL KÜRSİ

Kayınvalidemle uzun süredir sorun yaşamaktaydım. Eşimle aram son derece iyi, birbirimizi severek evlendik. Ancak, tanıştığımız ilk günden itibaren kaynanamla bir türlü anlaşamadım. Ben kötü bir insan olduğumu düşünmüyorum, aslında herkesle de iyi geçinen biriyim. Neden bilmem, kaynanamla aram hiçbir zaman iyi olmadı. Üstelik sağolsun ama dili de çok uzun bir insandır. Konuşmayı, çekiştirmeyi çok sever. Eşimi de sürekli bana karşı dolduruyordu, ne yapsam ne etsem de bu durumsam kurtulsam diye düşünüyordum.

Medyum Burak Derdime Deva Oldu:

Bir arkadaşım bana Medyum Burak’a gitmemi önerdi. O sana yardımcı olur. Gönlü çok geniş bir insan, ayrıca sezgileri ve inançları son derece gelişmiş dedi. Ben de hemen 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayarak kendisinden bir randevu aldım. Randevu saatinde söz verdiği gibi benimle görüştü ve derdimi dinledi.

Dil Bağlama Büyüsü Son Derece Etkili Oldu:

Medyum Burak derdime çare olarak, dil bağlamak için ayetel kürsi önerdi. Bu duayı nasıl okumam gerektiğini, yapmam gereken ritüelleri güzelce bana yazdı. Bundan sonra ben de kendisinin dediklerini harfiyen yaptım. Kısa sürede etkisini gördüm. Kaynanam bana iyi davranmaya başladı. Adeta dili tutuldu. Şu anda ne fesatlık yapıyor ne de arkamdan konuşuyor. Eşime de kesinlikle dedikodumu yapıp bizi huzursuz etmiyor. İyi ki Medyum Burak’tan yardım aldım diyorum.

Bir önceki yazımız olan Denemiş Tesirli Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1830 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
20 Hayır

“DİL BAĞLAMAK İÇİN AYETEL KÜRSİ” için 8 yorum var.

  1. Eşimi çok bağlı ve onu seven bir kadın olmama rağmen kayınvalidemle bir türlü anlaşamıyorduk ben onunla iyi geçinmeye çalıştıkça o sürekli kötülük yapıyordu arkadaşım bana Medyum Burak’a gitmemi önerdi. Hocam benimle görüştü ve derdimi dinledi ve boy hamaylı yaptı. Çok teşekkürler.

  2. İnsan ilişkileri kuvvetli bir bayan olmama rağmen kayınvalidemle bir problemler yaşadık bayramın onunla iyi olması için Medyum Burak sohbet ve muhabbet için boy hamaylı yaptırdım artık anne çocuk gibiyiz.

  3. Sezgilerim çok kuvvetli kayınvalidemin beni sevmediğini ilk zamanlarda anlamıştım aramızdaki problemi çözmek için Medyum Burak kısmet açmak için boy hamaylı çalışması yaptı. Çok memnun kaldım.

  4. Beni sürekli lafları ile ezmeye çalışan kayınvalidemin dilini bağlamak için Medyum Burak hocam kayınvalidemi kendime bağlamak için boy hamaylı çalışması yaptı Artık beni üzemiyor dili kilitlendi.

  5. Kayınvalidemin yaptığı kötülüklerden nasıl kurtulsam ve onu evimizden soğutan diye düşünürken Medyum Burak hocam ayırma celbi yaptı onu evimizden uzaklaştırdı.

  6. Sürekli dedikodumu yapan ve kötülük için bizi ayırmaya kalkan kayınvalidemi uzaklaştırmak için Medyum Burak kısmet açma celbi yaptırdım hanemize huzur geldi.

  7. Kayınvalidemin arkamdan konuşmadığı bir şey kalmamıştı. Medyum Burak Hocama başvurdum evlilik celbi yaptı ve evliliğimizi kurtardı.

  8. Medyum Burak hocamın dediklerini yaptıktan sonra kayınvalidem bizi huzursuz etmekten vazgeçti harmura aşk celbi işlemi evimize huzur sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir