EVLİLİK DUASI ÇOK ETKİLİYMİŞ

Yeni evli ve çok mutlu bir bayan olarak, medyum Burak’tan aldığım yardımı anlatmak istiyorum. Medyum Burak ile tanışmam bir arkadaşım vesilesi ile oldu. Şu anda eşim olan insanla uzun süredir birlikteydim. Yıllar geçti ama kendisi ne söz, ne nişan hiçbir şekilde evlilikten bahsetmiyordu. Ben de ayrılır korkusuyla bu konuyu fazla açamıyordum ama doğrusu çok sıkılıyordum. Arkadaşım bunaldığımı bildiği için bana yardımcı olmak için 0 553 371 89 94 numaralı telefondan aramamı ve kesinlikle yardımcı olacağına inandığını söyledi.
Derdimi Dinledi ve Anladı:
Kendisiyle buluşmaya gittiğim ilk andan itibaren ne kadar saygılı ve özel bir insan olduğunu anladım. Mütevazi olması, beni candan şekilde dinlemesi, derdimi çözmek için yetkin dini bilgisini kullanması güvenimi sağladı. Hemen evlilik duası verdi ve yapmam gerekenleri, ritüelleri bana anlattı. Ben de kendisine güvenim oluştuğundan dediklerini yaptım. Her zaman arayın dedi ve beni yalnız bırakmayacağını da anladım.
Evlilik Duası ile Dileklerim Oldu:
Medyumun bana verdiği evlilik duası çok etkiliymiş. Bu duayı okumaya başlar başlamaz erkek arkadaşım olan şimdiki eşim bana farklı davranmaya başladı. Bana artık evlenme zamanı geldiğini ve isteyip istemediğimi sordu, evlenme teklif etti. Bu kadar senedir olmayan oldu ve kulaklarıma inanamadım. Medyum Burak sayesinde yıllardır hayal ettiğim sevdiğim adamla evlilik gerçekleşti. Çok mutluyum.

Bir önceki yazımız olan Evlenme duası denenmiş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 824 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
15 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir