Ceviz Büyüsü Nedir, Ceviz Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Kim Ceviz büyüsü yapabilir? Gömülerek ceviz büyüsü nasıl yapılır? Büyü hakkında ayrıntıları yazımızdan okuyabilirsiniz.

Ceviz büyüsü yapmak ve bu işlemin tesiri altında olmak çok tehlikelidir. Bağlama büyüleri içinde en fazla yapılan ve sıkça tercih edilen ceviz büyüleri çoğunlukla hızlı etki etmesi nedeni ile çok sayıda bireyin ilk tercih ettiği büyüler içinde bulunmaktadır.

Boşanma büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ceviz Büyüsü Ne İşe Yarar?

Kara büyüler arasında bulunan ceviz büyüsü, kuvvetli bağlama büyüleri içinde bulunmaktadır. Ceviz büyüsünün amacı işlem yaptıranın isteğine göre farklılık gösterebilir. Dilediğiniz kişiyi kendinize bağlamak için bu işlemi yapabileceğiniz gibi hasmınızın maddi manevi problemler yaşaması içinde bu çalışmaya başvuru yapılması uygundur. Fakat büyü yapımı ister iyi ister kötü amaçla kesinlikle tercih edilmemelidir.

Ceviz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Tam netice elde etmek ve tesir alanını arttırması sebebiyle ceviz büyüsünün sıkça olarak tercih edilmesine neden olmaktadır. Her büyünün asıl maksadının dışında etki yönüne göre değişik belirtileri vardır. Büyüyü yapan ya da yaptıran kişinin isteklerine uygun olarak ceviz büyüsünün belirtileri de farklılık göstermektedir. Ceviz büyüsü sebebi ile meydana çıkan ana etkiler içinde:

 • Sevdiğini kendine aşık etme,
 • Sevenleri ayırma,
 • Hasmına maddi ya da manevi zarar verme,
 • Kendine bağlama gibi
 • Bazı etkileri bulunmamaktadır. Ceviz büyüsünün sebep olduğu bazı etkiler tak olarak işlemi yapan ve yaptıran kişinin inisiyatifi ile meydana gelmektedir. İşlemi yaptıran bireyin amacı hangi yöndeyse büyünün tesiri de ona göre olacaktır. Ceviz büyüsünün etkisi her nasıl olursa olsun çok tehlikeli ve sonuçları kötü olabilir. Bu sebeple işlem yaptırmadan önce iyi düşünmek gerekir.

Ceviz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ceviz büyüsü nasıl bozulur sorusuna  yalnızca bir cevap vermek hemen hemen imkansızdır. Ceviz büyüsünün tesirlerini bozmak ve büyünüm etkilerini yok etmek için uygulanan ana uygulamalar içinde:

 • Vekf,
 • Kuran ayetleri,
 • Başka büyüler ile büyüyü geri çevirerek çevrilmesi,
 • Muska

bozma yer almaktadır. Büyü yapan kişilerin bilgileri ne kadar fazla ise büyünün etkisi de o derede artabilir. Genellikle kişilerin büyük problemler yaşamasına sebep olan büyüler için bazen sunak taşına yatırma işlemi de yapılabilir. Bu yöntem hem tehlikeli hem de çok ürkütücü bir yöntemdir. Yalnızca ölümcül sonuçlar meydana getirebilecek büyüler için bu yöntemin yapılması gerekmektedir.

Büyü bozma işlemi büyü yapmak kadar tehlikeli bir işlemdir. Büyünün doğru yöntemler tercih edilmesine rağmen bozulmaması durumunda büyü bozma işlemini yapan için değişik etkiler meydana gelebilir. Bu tarz tesirleri ortadan kaldırmak adına kesinlikle iman sahibi ve işinin uzmanı hocalardan destek alınması gerekmektedir.

Ceviz Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Ceviz büyüsü yapıldıktan 7 gün sonra etkileri hızlıca görülmeye başlar. Hangi amaçla büyü yapılmış ise bu niyete göre etki eden ceviz büyüsü yapılış maksadına göre çok kötü sonuçlar doğurabilir. Havas ilimleri arasında derinli fazla olan ceviz büyüsü etkileri çok kötü olan bir takım neticeler oluşturacağı için yapılan kişilerin psikolojik vaziyetlerinde ani değişimlere sebep olabilir. Güçlü bir anksiyete belirtisi oluşturduğu için büyü yapılan şahsın intihar etmeye meyili artmaktadır.

Büyü çeşitlerinden, görünen ve görünmeyen tüm varlıkların zararlarını ortadan kaldırmak için etkili yöntem işlem yapan kişilerin Allah’a sığınması ve bu yönde kendilerini korumaları önerilmektedir. Ceviz büyüsü sonuçları kişiden kişiye değişik belirtiler oluşturabileceği gibi dikkatli davranmakta fayda vardır.

Ceviz Büyüsü ile Ayırma Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsünün en kötü sonuçlarından biri olan boşandırma işlemi, çoğunlukla kişinin mutluluğunu yok edeceği için büyüyü yaptıran ve işlemi yapan kişi için tehdit oluşturur. Büyüler tüm dini kaynaklarda kesin bir dille yasaklanmış ve yapan kişiler lanetlenmiştir. Mecbur kalındığı hallerde büyüleri bozmak için kullanılan büyüler istisna olmak üzere büyülere başvurmanız asla tavsiye edilmez.

Ceviz büyüsü ile sevdiği kişiyi ayırarak kendine bağlamak isteyen kişiler öncelikle bu alanda rüştünü ispat etmiş ve gizemli ilimler konusunda icazet sahibi insanlardan yardım alması gerekmektedir. Günümüzde her ne kadar birçok kişi büyü yaptığını iddia etseler bile ceviz büyü ile ayırma işlemi için herkes muktedir olamaz. Aşık olduğunuz kişiye ulaşmak, onu yeniden kendinizi sevdirmek için en etkili yollardan bir tanesi olan ceviz büyüsü, etki zamanı içinde güçlü etki meydana getirebilecek büyü yapılan kişinin psikolojik ve fikirlerini tam anlamıyla farklılaştırmaktadır.

Ceviz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Her büyünün kendine özel değişik bir tesiri vardır. Ceviz büyüsü gibi etkisi fazla olan büyüler için bu tesirler genellikle kişinin kötü bir depresyon yaşamasına sebep olabilir. Ceviz büyüsü belirtileri içinde sık olarak görülen belirtiler içinde:

 • Uykunun bölünmesi,
 • Kulakta çınlama ve keskin psikolojik hal değişimleri,
 • Ağır depresyon,
 • Kolay karar verememe
 • Sürekli yorgun ve isteksiz hissetmek
 • Etrafındakilere karşı nefret duyma,
 • Keder ve geçmişe özlem duyma vb.

 

Yer almaktadır. İfade edilen etkiler yalnız başına ceviz büyüsünün olduğunu işaret etmez. Fakat büyük çoğunlukla bu etkiler ceviz büyüsü sebebiyle kişide oluşan temel belirtiler içinde sayılabilir.

Her kişi değişik bir manevi güce sahiptir. Bazen yaptığınız büyü güçlü olsa bile netice alamayabilirsiniz. Genellikle günah işlememeye helal kazanmaya dikkat eden, ibadetlerini yerine getiren ve iman sahibi olan bireylere büyülerin etki etmesi çok daha zor olabilir.

Kimler Ceviz Büyüsü Yapabilir?

Havas gibi gizemli ilimler konusunda bilgili olmak gerekir. Bir kişinin yalnız başına kulaktan dolma bilgiler kullanarak büyü yapması direkt olarak büyünün negatif etkileri ile tamamen kendinin karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır. Ceviz büyüleri bu sebeple yalnızca işinde uzman kişilerce yapılmalıdır. Büyü yapan kişinin bu konuda uzman olup olmadığını ise anlamanız hemen hemen imkansızdır. Ceviz büyüsü yapan hocalar tarafından size hiçbir garanti verilmemektedir.

Ceviz büyüsü hem karışık hem de tehlikelidir. Bu büyünün en kısa zamanda etki etmesi için havas ilmi hakkında kendini aşmış medyumlardan yardım almanız ve bu kişilerin önerilerine tam olarak uymanız önem taşımaktadır.

 • Ceviz gömme,
 • Ceviz kabuğu büyüsü,
 • Ceviz büyüsü vb.

Değişik türlerde ve yöntemlerle yapılan büyülerin tesiri yalnızca büyü yapılan kişiye değil aynı anda yaptıran kişide de büyük etki oluşturabilir. Büyüleri yaptırma aşamasında büyünün etkisinden korunmak için uzman medyumlar ile iletişime geçip yardım almanız gerekmektedir. Ceviz büyüsü yaparken hiçbir problem olmaması sizi içinden çıkılmaz bir duruma sokabilir. Büyüden medet ummak ve kadere büyüler ile yön vermeye çalışmak neredeyse bütün dinlerde yasak kılınmıştır.

Kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır? Makalemizi okuyabilirsiniz.

Ceviz Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder?

Ceviz büyüsünün en hızlı etki etme zamanı 7 gündür. Fakat bazen 14 gün ya da 41 gün içinde de büyü sonuçlarının meydana geldiği görülmüştür. Bir büyünün hızlı şekilde belirtilerinin ortaya çıkması için ve büyüden netice alınması için işlemi yapan medyumun manevi gücü yüksek bir birey olması önemlidir. Bu güce sahip olmayan medyumların büyüleri etkin bir şekilde yapması hemen hemen neredeyse imkânsızıdır. Ceviz büyüsü kaç günde etki eder sorusu için bu sebeple standart bir zaman verilmesi kolay değildir. İşinde uzman bir medyumdan alacağınız destek ve kötü bir amaç ile büyünün minimum 7 gün içinde etkilerinin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ceviz büyülerinin sık olarak yapılmaya başlanması ile çok sayıda kişi büyü etki süresi hakkında bilgi edinmek istemiştir. Farklı büyülerde olduğu gibi bu büyü için de net bir zamandan bahsetmek oldukça zordur.

Ceviz Büyüsünden Korunmak İçin Yapılması Gerekenler

Ceviz büyünün etkilerinin önüne geçmek için yapılması önemli en tesirli yollardan biri Allah’a şart koşul olmadan teslim olmak ve ibadetleri yerine getirerek, haramdan uzak durmak helal kazanmaya dikkat etmektir. Büyülerden korunmak için vekf ve muska yollarına eski dönemlerden günümüze çoğunlukla başvurulmuştur. Ceviz büyüsünün bütün belirtilerinden korunmak için en tesirli yollar içinde muskalar ve vekfler yer almaktadır.

Muskaların içinde bulunacak sureler, dualar ve farklı malzemeler hakkında  işlem yapan kişinin bilgi sahibi olması ve güçlü bir imana sahip olmak gerekir. Hüddam ve havas ilimleri ile uğraşan kişiler büyüden korunma konusunda size en ideal yolu sunacaktır. Ceviz büyüsünden korunmak için yine gerçek hocalara başvurmanız gerekmektedir.

Toprağa Gömülen Ceviz Büyüsü Tarifi

Ceviz büyüleri içinde etkisi çok olan kabukların toprağa gömülmesi oldukça tesirli yollardan biridir. Ceviz gömme büyüsü yalnızca medyumlarca yapılabilir. Büyü için ihtiyaç duyulan materyallerin özel teknikler ve sureler ile mühürlenmesinin ardından etki alanına büyünün gömülmesi ile işlemin etkileri belirlenen sürede gerçekleşmeye başlar.

Yapılan ceviz büyüsünün toprağa gömülmesinden sonra 7 – 41 gün içinde büyünün neticeleri meydana çıkmaktadır. Ceviz büyüsü çok tehlikelidir. Bu sebeple büyünün bozulması işlemi de çok zordur. Ceviz gömme büyüsünü yaptırmadan önce iyice düşünmek her daim önerilmektedir. Büyünün yapılması ve bozulması işlemi için yalnızca uzman hocalardan destek almanız gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Ceviz Büyüsü Nedir, Ceviz Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Ceviz büyüsü bozulması işlemi gerçek medyumlarca yapılır. Fakat bozma işleminden önce üzerinizde büyü olup olmadığını araştırmanız önemlidir. Bu işlemi de sadece gerçek medyumlar yapabilir. Sonrasında üzerinizde herhangi bir büyü varsa güvenilir ve ceviz büyüsü konusunda deneyimli olan medyumların yapacağı uygulamalar ile ceviz büyüsü hızlı bir şekilde bozulabilir.

Ceviz büyüsü yapacak kişinin bu konuda eğitim almış olması gerekir. Ayrıca deneyim gerektiren bu büyü son derece etkili bir büyüdür. Bu sebeple de ceviz büyüsünü kendi kendine yapabileceklerini düşünen kişiler çok büyük bir yanılgı içindedir. Diğer tüm büyüler de olduğu gibi ceviz büyüsü de kendine güvenen ve uzman hocalar tarafından yapılmalıdır. Yoksa sonuç istenildiği gibi olmaz.

Ceviz büyüsü oldukça etkili ve güçlü bir büyü olduğu için yapıldığında sonuçları da kuvvetli olmaktadır. Kişinin tamamen iradesine hükmeden bu büyü sonucunda kişinin hayatında büyük değişiklikler olabilir. Kendi yaşamından vazgeçmeyi bile düşünen kişiler olabilir.

Ceviz büyüsü çoğunlukla geri getirme, bağlama, sevdiğini aşık etme, evlilik gibi amaçlar için yapılabilmektedir. Fakat bunun dışında sınavlarda başarılı olmak isteyen kişiler de ceviz büyüsü yapabilirler.

Ceviz büyüsü işlemi sadece ceviz kullanılarak yapılmaz. Ana materyal ceviz olmasına rağmen işlem sırasında kullanılan etkili sözcüklerin de önemi oldukça büyüktür. Ceviz büyüsünde yazılan tılsımlı kelimeler sadece hocalar tarafından yazılmalıdır. Bu nedenle ceviz büyüsü yapmak herkesin yapabileceği bir büyü değildir.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 366 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

8 Evet
8 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca